рано Medicare відкрита реєстрація закінчується 7 грудня 2011

Medicare абітурієнти повинні знати, що їх зарахування періоду змінилася. Вони більше не мають до кінця грудня, щоб приймати рішення і зміни на наступний рік, тому що 7 грудня 2011 у останній день ви можете внести зміни або записатися на Medicare в цьому році. Не відкладайте навіть якщо ви знайдете і варіанти заплутаною. Девід С. Хмара & Associates, Inc може допомогти вам розібратися в Medicare страхування і зменшити плутанину, пов’язані зі спробами обрати Medicare доповненню плану буде найкращим чином задовольнити ваші потреби. Там немає нічого, як з одним в бізнесі, і це те, що ви знайдете в хмарі Девід С. & Associates, Inc

Плани Medicare доповненню часто називають “Медігеп”. Політика Медігеп призначений для покриття платежів за охорону здоров’я прогалини люди стикаються, як і доплати, співстрахування і франшиз. Девід має одинадцять різних стандартизованих Medicare доповненню планів (від А до N) на вибір. Не всі перевізники всіх одинадцяти плани, але всі плани не містять ті ж фактичні вигоди не важливо, хто є носієм. Фактична різниця проявиться тільки в носії витрати, які будуть відрізнятися від однієї компанії до іншої. Девід хмара допоможе вам пробратися через і знайти той, який найкраще підходить для вашої конкретної індивідуальної ситуації.

Три самих основних частин Medicare:
* Medicare Part A – лікарняне страховка допомагає покривати стаціонарної допомоги або умілих засобів догляду, хоспісів та медичного обслуговування на дому.

* Medicare Part B – Медичний страховий поліс покриває послуги лікаря, стаціонарне лікування амбулаторно, і медичного обслуговування на дому, а також багато профілактичні послуги.

* Medicare Part D – Рецепт варіант наркотиків перебуває у віданні Medicare затверджених приватних страхових компаній і допомагає покрити витрати на ліки за рецептами.

Девід Хмара є експертом з Medicare і всі пов’язані з політикою від А до Н. Він і його спільники, без витрат або зобов’язань позичити вам вуха і керівництво потрібно, щоб зробити кращий вибір для ваших потреб Medicare і вашій репутації . Потім, якщо ви вирішили придбати вашу політику через нього і його соратників, ви також будете мати доступ до всіх кращим носіїв без додаткової оплати для вас. Ви будете платити ту ж використовуєте ви допомогу Давида чи ні … так чому б не скористатися його досвідом і баланс терезів на вашу користь в цьому році?

У рамках свого обслуговування до вас, він буде радий допомогти вам з вашими запитаннями та побоювання відносно Medicare. Просто зателефонуйте йому, щоб обговорити Ваші конкретні ситуації і питання. Хоча там не може бути одного “найкращого” план, є деякі плани, які підійдуть вам і здоров’я вашої сім’ї потребує кращої, ніж інші. У той час як більш високі страхові внески не завжди означає краще страхування, найдешевший план не може бути правильним для тебе.

Котирування медичного страхування не завжди без жодного ризику, без зобов’язань, і абсолютно вільним від David C. Хмари. Ви можете отримувати миттєві цитати з якості носіїв, вибирати з декількох варіантів плану і або застосувати в Інтернеті або друкованих додатків уявити (www.atlantahealthinsurance1.com). Ми прагнемо забезпечити якісне медичне страхування для жителів округу Гвіннетт і метро Атланти, штат Джорджія.

Не спійманий без належного покриття, тому що ви пропустили новий термін. Не спійманий в положенні потребують медичної допомоги для себе або членів сім’ї, без медичної страховки. Дати їм спробувати сьогодні, і досвід роботи з № 1 Джерело здоров’я Страхування Атланти. Якщо Вам потрібна допомога в будь-який час, будь ласка, дайте Девід С. Хмара & Associates, Inc дзвінок на 770-935-0330 або за безкоштовним телефоном 1-877-935-0330.