раннього виявлення окупається в більш ніж один шлях

Рак є серйозною проблемою, що впливають на життя мільйонів людей в усьому світі. Там немає ніякого лікування, але лікування пройшло довгий шлях. Як і в багатьох серйозних медичних захворювань, раннє виявлення має першорядне значення для лікування. Деякі види раку важко виявити на ранніх стадіях, але більшість мають чітких показників і враховуючи, що багато процедур, які використовуються для виявлення ракових і ні часу, ні інвазивними, скринінг раку є першим кроком, щоб залишатися здоровим.

У Великобританії, британський уряд почав кампанію скринінгу раку кишечника, спрямованих на раків. Це відбувається в результаті дослідження, яке показало, що Великобританія деякі з найгірших виживаність в Європі, коли справа дійшла до з діагнозом рак. Програма буде порушено по всій країні в 2012 році і, підноситься як фантастичний прогрес у скринінгу та раннього процесу виявленням з боку медичних фахівців.

Безкоштовні програми скринінгу було розпочато в 2006 році і в кінцевому підсумку призвело до поточної тестування будинку. Сьогодні уряд посилає комплекти, які шукають приховану кров в стільці. Якщо тест знаходить те, що він шукає, колоноскопія є наступним кроком. З самого початку, програма знайшла більше 7000 випадків раку.

Головна тестування значною мірою спирається на ініціативу тих, хто отримує комплект. Відповідь була низьким, особливо серед чоловіків.

З новою програмою тестування, за оцінками, близько 3000 життів на рік можна врятувати від раку товстої кишки, які могли б бути діагностовані або виявили занадто пізно.

Цей новий метод скринінгу була розроблена професором Венді Аткин з Імперського коледжу Лондона. Під час навчання її PhD, вона розроблена, що вона назвала “Flexi-Scope”, яка діє так само, як і будь гнучкою камери використовуються в колоноскопії. Використання рахунки, вона змогла видалити нарости, відомі як поліпи, з товстої кишки. Вона припустила, що видалення цих наростів може значно зменшити вірогідність раку.

За останні 12 років професор Аткин провела дослідженні взяли участь більше 40 000 волонтерів і 14 лікарень. Використання Flexi-Scope, поліпи були видалені з товстої кишки, і протягом наступних десяти років, учасники були отримані регулярні огляди.

Дослідження показало, що цей простий п’ятихвилинної процедури скоротили ризик Народний розвитку раку на третину знижує ризик смерті від раку кишечника на 45%.

У світлі цих висновків, уряд виступив з безпрецедентною швидкістю. Протягом наступних кількох місяців, більш покази будуть проводитися в локалізованої області підготувати програму до запуску в наступному році.

З раком товстої кишки бути серед найбільш смертельних форм раку, п’ять хвилин може означати ще багато років здорового життя.

У всьому світі є план, який набуває все більшої популярності у світі та раннього виявлення раку. Єдиний план страхування там, що платить людям, щоб отримати їх оздоровчим тестів. Мамографію, мазок Папаніколау, колоноскопія, PSA і багато іншого. Мало того, що Рак страхування виплатити застрахованій пройти тестування, але це також хороший запасний план для прихованих на кишенькові витрати, що так багато побачити після встановлення діагнозу.

Як ми бачимо, раннє виявлення є ключем, так що не думаю, що це не трапиться з вами … проявляти ініціативу при наявності GAP страхування здоров’я, як це і пройти тестування!