ради з міжнародної страхуванню А.І.

Чи є щось подібне почуття хвилювання, коли ви їдете у відпустку за кордоном? Ви відлік днів до вашої поїздці, дивлячись на червоне хрестик в календарі. Ви упаковані валізи, підготовлений квитки, а також підготували свій паспорт для штампа. Ви будете на своєму шляху, перш ніж ви це знаєте! Але що, якщо щось небажане відбувається на вашому шляху, щоб відпочити? Що робити, якщо погода буде підкреслювати ваше здоров’я? Ви будете вболівати? Втратити свій багаж? У такому випадку, у нас є кілька пропозицій, як можна діяти в зробити Вашу поїздку максимально гладкою. Навіть у випадках немислимі речі відбуваються.

Заморські пакет страхування – що це таке?

Більшість страхових компаній пропонують повний зарубіжні пакети страхування. Вони починаються з мінімальним семиденний покриття, вартістю дівчині, ніж 50 $ на людину. Ваше призначення термін перебування, віку і кількості людей у ​​вашій партії визначити ціну. Вони зазвичай включають:

Стоматологічні та невідкладної медичної допомоги
Термінова медична евакуація
Випадкові розчленовування і смерті
Залишки будинку прихід
Залежні повернення дітей та відвідувачів до ліжка
Пошкодження або втрата багажу
Захист прокат автомобілів
Вже існуючі умови відмови
Відміна бронювання / переривання / затримка / Типово поїздки

Що потрібно перевірити, перш ніж покинути

Медичне страхування: Медичне страхування не поширюється за межами США, в більшості випадків. Таким чином, перевірка з вашої страхової і бачачи ваше точне спричинити охоплення розумні ідеї.

Втрачений багаж Страхування: Ось страхування ви дійсно повинні перевірити перед виходом на ваші закордонні свято. Хоча політика домовласників страхове покриття знищення або крадіжки Вашого майна, вони не покривають речі, не зазначені в реальній політиці. Таким чином, маючи втраченого багажу Страхування додає впевненості, що вміст вашої сумки, втрачені під час відпустки, будуть покриті.

Страхування автомобіля: Якщо ви плануєте орендувати автомобіль, щоб їздити, звідки ви за кордоном, для застосування міжнародних водійських було б гарною ідеєю. Не забудьте прочитати правила дорожнього руху в країні, яку ви збираєтеся. Вони, звичайно, можуть відрізнятися від тих, в США Перед від’їздом переконайтеся, що адекватне страхування автомобіля. Ваш особистий страховий поліс авто не покриє, якщо ви з США, якщо у вас є реальна політика парасолька, який охоплюватиме вас по всьому світу. Ви можете зв’язатися з вашим особистим страхової компанії зробити це.

Страхування припинення подорожі: Відміна поїздки у зв’язку з умовами, які не під вашим контролем це найгірше, що сталося. Тепер є страховий називається “страхування переривання поїздки». З його допомогою можна покрити частину, або навіть всі ці гроші ви заплатили на поїздку скасували. Відміна може бути викликане погодою суворість. Або круїзної лінії ви замовили, могли вийти з бізнесу, до дати відправлення. Інша справа, про це виді страхування є те, що ви могли б бути покриті за готель і витрати на переліт, якщо у вас був скасувати поїздку через смерть в сім’ї або хвороби.