рада для тест-драйвів

Покупка нового автомобіля може бути непростою справою. Що так багато речей, щоб розглянути все це може здатися досить заплутаним в рази. Якщо ви купуєте новий автомобіль або друге однією рукою? Що є кращою марки і моделі для ваших потреб? Які функції мають важливе значення і те, що було б добре мати? Багато питань можна літати навколо вашої голови, коли ви вирішили придбати новий автомобіль і працює, що робити в першу чергу іноді найскладніша частина.

Гарне місце, щоб почати з ваших фінансів і першим кроком у цьому процесі є, щоб виробити свій бюджет. Визначте що вам краще бути новий автомобіль у дилера або купівлю автомобіля від вторинному ринку, і якщо вам потрібен кредит розібратися: що фінансування дилера або високе відношення кредитів вулиці буде краще для вас. Наступним кроком є ​​те вирушайте на полювання за автомобіль. Працювати, які дилери пропонують автомобіль, який ви хочете подивитися або через веб-сайти торгової автомобіля для приватної продажу. Знайшовши автомобіль, який Ви потім прийти до однієї з найбільш важливих частин купівлю автомобіля – тест-драйв. Тест-драйву будь-якого автомобіля, перш ніж купити надзвичайно важлива, але пам’ятайте, перш ніж приймати будь машину на дороги, що ви повністю застраховані зробити це. Якщо ви іспит з водіння автомобіля у дилера, то вони організують страхування автомобіля для Вас. Приватні продавці, однак, не буде в змозі зробити це, і ви повинні звернутися до свого власну страхову компанію автомобіль, щоб побачити, якщо вони можуть запропонувати вам деякі додаткові кришки протягом обмеженого часу, щоб дозволити вам тест-драйв автомобілів, які Ви хочете отримати гарне почуття .

Вивіз будь-якого автомобіля ви думаєте про покупку на тест-драйв має важливе значення для забезпечення того, щоб автомобіль відчуває себе добре для Вас. Пам’ятайте, що всі старі автомобілі буде відчувати себе трохи по-іншому, навіть якщо вони тієї ж марки і моделі, а попередні власники поставили автомобіль через різні речі. Але тест-драйв важливо не тільки для вас, щоб відчувати себе в автомобілі. Це також гарна можливість для Вас, щоб перевірити над автомобілем і переконатися, що він знаходиться в доброму робочому стані, перш ніж купити його. Для цього ви завжди повинні переконатися, що коли ви починаєте на тест-драйв, що на холодному двигуні. Якщо автомобіль був запущений, коли ви там, то постачальник може бути намагаються приховати проблеми із запуском. При першому включенні двигуна перевірки за перевищення дим і слухати шум двигуна робить. Якщо є дуже багато диму і занадто багато шуму, то можуть виникнути проблеми. , Коли на тест-драйві зверніть особливу увагу на рульове керування, передач і гальм. Все має працювати плавно і гальма повинні бути здатні зупинити машину по прямій лінії. Коли Ви закінчили тест-драйв, витратити якийсь час, гуляючи по машині шукає будь вибоїни і подряпини, переконайтеся, що ви звернете увагу на ті, що ви знайти і отримати ціну, яка відображає це. Якщо ви будете дотримуватися цих вказівниками до кінця тест-драйву ви повинні мати гарне уявлення про те, чи є автомобіль підходить саме вам. Якщо ви не впевнені, ви завжди можете повернутися в інший день і тест-драйв його знову.