радар-детекторів у Флориді

Технологічні розробки останніх десятиліть внесли свій внесок у великих масштабах формування всього ринку з прискорення (а саме, уникаючи штрафів за перевищення швидкості). Старі “Fuzzbuster” технології з 70-х породила широкий спектр нових і більш просунуті пристрої, такі як постановники перешкод, радар-детекторів, сканери, і т.д., які все використовуються для уникнення втручання швидкість закону. Недавні дослідження стверджують, що про кожного з десяти автомобілів роумінг США автомагістралей “анти-радар” система, встановлена ​​в ньому.

Питання під рукою є такі пристрої легально використовувати? При русі у Флориді, все залежить від технології, використовуваної для цих цілей.

лазерних і радіолокаційних перешкод

У Флориді заборонено втручатися радарів поліції і лазерних сигналів, так що використання таких пристроїв не допускається. Більше того, в багатьох державах, що використовують такі пристрої в автомобілі вважається злочином і має набагато серйозніші наслідки, ніж просто добре.

Поліція сканери

Загалом, використання таких пристроїв заборонено у Флориді, але є певні групи водіїв, які мають право використовувати їх. До них відносяться радіоаматори, ліцензованих робочих сигналізація, прес робітника на поступки або драйвери мають дозволу головного або я Шерифа письмовій формі.

стелс-покриття

Використання стелс-покриття, які знижують ефективність поліції LIDAR лазерні гармати (“далекомір”), які використовуються для вимірювання швидкості рухомого транспортного засобу, що не заборонені у Флориді, причому ні в одному з інших держав. Численні файли суд і на захист процеси привернули велику увагу до цієї технології, яка, як стверджується деякими експертами, щоб скоротити ефективність поліцейських систем вимірювання швидкості в два рази.

лидара і радар-детекторів

Використання таких пристроїв у Флориді не є абсолютно законним, якщо автомобіль комерційного призначення та зважування понад 10 000 фунтів.

У зв’язку з тим, що з правової точки зору є багато ускладнень, пов’язаних з заклинювання і радіолокаційних технологій виявлення, поліції, безпеки адвокати та авто страхові компанії продовжувати наполягати законодавство, що обмежує використання таких пристроїв. Їх успіх був відзначений на сьогоднішній день у Вашингтоні, Вірджинії і на американських військових базах.

Один із пропонованих причин такого скромного успіху в таборі проти радар-детекторів і перешкод є те, що фактична радарів і лазерів сприйнятливі до досить високою швидкістю неточності і помилки. Деякі джерела припускають, що приблизно один з чотирьох штрафів за перевищення швидкості видається після використання радарів і лазерів видається через помилку. Найбільш поширеними причинами для таких помилок:

* RFI (радіочастотних перешкод) від інших радіосигналів
* Помилкові кут лазера пістолета в напрямку руху рухомого об’єкту
* Погано експлуатації приладу і його стан

Але незалежно від того, наскільки точні лазерів і радарів, при русі у Флориді слід пам’ятати, що перевищення швидкості може призвести до штрафу. З урахуванням сказаного, кращий спосіб уникнути таких штрафів використовує здорового глузду і відповідальності, а не складних технологій. І не забувайте, що перевищення швидкості в значній мірі будуть впливати на ставки автострахування так що ви будете платити ще більше, ніж просто галочкою в довгостроковій перспективі. Вибір залишається за Вами.