після аварії поведінки

Звичайно, навколишнє середовище може бути чинником, що сприяє ризик аварії. Погана погода, дощ, сніг, сильний вітер – ймовірність аварії відбуваються в таких умовах, звичайно, досить висока. Але все ж, це набагато простіше і дешевше, щоб спробувати уникнути аварії замість того, щоб мати справу з наслідками. Не сказати, що нещасні випадки досить небезпечним і може бути смертельно небезпечним, навіть якщо ви не перевищення швидкості. Однак, якщо ви зіткнулися випадково, це дійсно допомагає згадати деякі речі, які допоможуть вам впоратися з ситуацією якомога більш ефективно. Ось кілька речей, щоб мати на увазі, що дійсно допоможе вам.

Було б дуже добре, якщо у вас було ці поради надруковані і зберігаються десь у вашому автомобілі, тому що це так легко забути про все, коли перебуваючи в стресовій ситуації. І в аварію, незалежно від, наскільки це серйозно, безумовно, є стресовою ситуацією.

Перш за все, ви повинні зробити все можливе, щоб не впадати в паніку. Постарайся заспокоїтися і розібратися в ситуації. Дивіться, який збиток вашого автомобіля і іншою стороною стійким, запитати, якщо хто поранений. Інші здоров’я людей і життя має пріоритет, ніж пошкодження автомобіля, так що якщо і є хтось боляче звернутися за медичною допомогою, в першу чергу, а потім починати діяти з транспортними засобами. Це може бути однією подряпини або серйозної аварії, таким чином бути холоднокровним і в змозі оцінити і відповідним чином реагувати дуже важливо.

Співпрацювати з поліцією і розповісти все, що вони просять вас теж. Рятуючись сцена не надто яскрава ідея, тому що це викличе значно більше неприємностей і судових позовів, коли вони знайдуть вас. І це буде майже неможливо отримати покриття страхування автомобіля, якщо ваша аварія не була документована з поліцією. Незалежно від того, хто винен в аварії, бути там, і розповісти все, як це сталося. Це буде зробити це набагато простіше і швидше для всіх учасників.

Не дозволяйте собі йти. Спробуйте говорити тільки до поліцейських, відповісти на всі питання в інформативній формі. Звичайно, це досить важко зберігати спокій, особливо коли ти не винен, а інша сторона починає говорити з Вами агресивно. Попастися вказують, буде тільки гірше. Так що тримайте розмови до мінімуму, виступаючи в деталях тільки в поліцію, і ваш автомобіль страхової компанії.

Взяти до відома все, що можна. Коли аварія відбувається, люди іноді забувають записати інформацію іншої Сторони беруть участь, яка тільки робить висвітлення процесу довше. Переконайтеся, що у вас є всі імена, контакти та деталі записані. До прибуття поліції, це дійсно допомагає зателефонувати страховому агенту за порадою, і він чи вона обов’язково запитає вас, щоб дізнатися страхової компанії іншого учасника.

Загалом, ваша страхова компанія повинні бути першими, хто дізнається про аварію, так що це дійсно має сенс, що їх контактний номер десь у вашому гаманці. Запитайте, як діяти далі і сказати все, що необхідно, оскільки це полегшить процес подачі та обробки Вашого автомобіля страхового відшкодування.