піратства страхів може підвищити туристичну страховку вартість круїзу

Загроза піратства бурю, яка руйнує спокійних водах кожні страховика. Озброєні до зубів пірати захоплення вантажних суден і круїзних суден викрадення і просять величезні викупи є найгіршим кошмаром страховика.

З недавньої невдалої атаки на американський круїзний лайнер Nautica MS, кошмар дійсно стає реальною загрозою, що піднімає питання про те, що вплив піратства може надати на витрати круїзне судно страхування.

Багаті Desimone, президент Мандрівники океан Морське страхування сказав: “Я не знаю, де ставки збираються піти, але вони не збираються йти вниз. Одна з найбільших вплив на страховий тариф збільшується експозиції. І якщо ви з цим збільшили ліміти щось на зразок піратства, він збирається привести до зростання витрат. ”

Тим не менш, Desimone сказав, що малоймовірно, що витрати на покупку круїзів б зробити сильний вплив, оскільки компанії був би вагається, щоб передати збільшується.

Також компанія страхування подорожей також стверджують, що вони не будуть підтягнути свої ціни страхування для туристів, охочих відправитися в круїз: “Ми все ще пропонують страхування подорожей для клієнтів, які знаходяться на круїзи і не буде ніякого впливу на премії в результаті замаху на акт піратства повідомлялося раніше, “сказала Саллі Leeman з Норвіч союзу.

Ян Кроудера з АА страхування подорожей зазначив, що круїзні компанії будуть уникати води, де пірати можуть ховатися замість збільшення ціни: «Враховуючи, що судноплавна компанія не грає в російську рулетку зі своїм пасажирам … то ми не очікуємо, що премії збільшуватися. ”

Кроудера сказав, що в той час як страхування подорожуючих не буде охоплювати викуп, деякі туристичного страхового поліса можуть покрити витрати на медичні витрати і репатріацію були хтось отримає травму або страждають від серцевого нападу, коли взяті в заручники.

Дивлячись на морському та доставки фактором, брокерів, судновласників та страховиків показали, що в той час як витрати на страхування суден від піратства, ймовірно, збільшить це важко сказати, на скільки. Девід скла експерт у грецького судновласника сказав: “Це є розвивається темі. Це те, що страхова галузь в даний час бореться з “.

Підвищення витрат
Вартість збільшення страхових навряд чи буде негайною, особливо за контрактами, які щорічно оновлюється. Крім того, як не вкрали корабель не пошкоджений ще, страхові компанії мали обмежену участь.

Мандрівники мають можливість придбати додаткову страховку, яка захищає людину від викрадення та викупу охоплення, який можна придбати за ті дні, корабель, буде транзит через небезпечні води. Христос сказав, що Stoforopoulos піратством витрати на страхування для проходження через Аденську затоку може варіюватися від $ 15000 до $ 50000. Ця вартість може збільшитися для круїзів.

Христос заявив, однак, що круїзні судна цін може бути пом’якшений, оскільки вони можуть обігнати піратів у той час як вантажні судна не може: “Круїзні судна може ухилитися від піратів швидше, так що може стримати витрати на страхування. Там може бути мала до знака, але я не думаю, що це буде значним “.