підтримки якості життя, хоча на інвалідність

Ви цілком можете бути не в змозі працювати з багатьох причин: травми на робочому місці, хвороб, таких як рак злоякісні пухлини, діабет або інсульт, а деякі штати дозволяють вам брати короткострокові страхування з непрацездатності по вагітності. 14% населення, ймовірно, будуть відключені протягом п’яти і більше років до виходу на пенсію. Переконайтеся, що у вас є страхування на випадок інвалідності, особливо якщо ви буде основним годувальником для сім’ї.

Після того як ви використовували і були кваліфікованими для вашого короткого вимога нездатності терміну страхування, ви можете оцінити свої життя, а також розглянути, як ви можете насолоджуватися в цьому сезоні у вашому житті. Задайте собі наступні питання.

Розглянемо деякі з найбільш важливих речей в моєму житті? Це те, що ми могли б назвати ваші “Великої Скелі”: коли ви помістіть їх у ваш основний Ковш час, все менше речей, здається, узгоджуються всі в порядку. Ви духовним або навіть релігійна людина? Цей час може бути ідеальним для того, щоб підключити до вашої вірі по-новому. Купуй багато книг в Інтернеті і допоможе зробити час для медитації та споглядання. Росте, щоб бути відключено може бути дуже важко емоційно: почати запис для каталогізації Ваших думок поряд з почуттями. Як ви можете бути трохи більш активну участь у вітальні вашої родини? Використовуйте цей час, щоб зробити основу зі своїми дітьми або навіть читати вголос у ваших онуків. Ви також можете віддати іншим, зайшовши на сайт одним натисканням кнопки в будь-який момент часу і для вас пожертвувати на добродійні цілі як раз з клацанням миші * Ви можете робити це кожен день!

Тільки те, що я живу і що підтримка мене від виконання моїх цілей в повсякденному житті? Якщо ви не знаєте, як відповідь першу частину цього питання, ви можете перевірити Нью-Йорк Таймс бестселер “досягнення заданих цілей життя», ви можете придбати перші сім розділів тут. Після цього, ви можете відвідати веб-сайт Франклін Кові, а також заповнити свій особистий Творця Заява Місії. Тепер, по-перше, власний інвалідності буде здаватися очевидним відповідь на другу частину запитання, але сісти з вашим чоловіком і дітьми і розповісти їм про ваш новий твердження місії і отримати їх коментарі про те, як ви можете почати шукає своєї мрії, навіть якщо ваша інвалідність!

Як я міг рости протягом цього часу в моєму житті? Будівництво від питання вище: дуже постаратися для мозкового штурму способи, які ви можете шукати нові речі і створюєте самі. З великою кількістю веб-класи тепер доступні, повернутися в коледж і завершити ступеня або вивчати абсолютно нові області, з тим, що ви насправді більш цінним співробітником, як тільки ви знову увійти в робочу силу. Будьте активні! Хоча ви не можете приймати до лакросс, існує безліч безпечних способів залишатися у формі під час страхування на випадок інвалідності. Прогуляйтеся використанням Вашого чоловіка у вечірній час. Приєднатися до конкретного класу аква в місцевому фітнес-центрі. Купити або пілатес пілатес відео, щоб спробувати в комфорті вашого власного сімейний номер. Доброволець в місцеві благодійні організації, як читання Для Дітей. Коли ви даєте ось ми на інших у вашій області, ви скоро знайдете ваше власне життя збагачується.