підстав стверджувати, страхування життя

Страхування життя призначена для захисту ваших близьких у разі вашої смерті. Ваша бенефіціарів може бути ваша дружина, ваші діти або будь-які інші члени сім’ї або партнерів, з якими у вас є емоційні та фінансові зобов’язання.

В якості основного керівництва, розглянемо наступні десять пунктів в якості сумлінних підстав стверджувати, страхування життя:

1. Страхування життя звільнить членів Вашої родини від тягаря втрати ваших доходів, борги, а щоденні витрати, як продовжувати своє життя, якщо ви повинні померти.

2. Це убезпечить ваше майно шляхом надання податкових вільних грошових коштів, які можуть бути використані для оплати нерухомості та смерті витрат і бізнес-житло і особисті витрати.

3. Деякі поліси страхування життя зберігають грошові допомоги, які можуть бути доступні для вас, якщо ви не вмирають передчасно. Ці кошти можуть бути використані, щоб допомогти підтримати вашого виходу на пенсію.

4. Покриття для критичного захворювання можуть бути зроблені з боку деяких полісів страхування життя, які можуть допомогти сплатити деякі витрати в період інвалідності.

5. Дійсний поліс страхування життя може поліпшити свій кредитний рейтинг.

6. Кредитори не мають доступу до грошової вартості поліса страхування життя або смерті співробітника у разі банкрутства.

7. Витрати на похорон можуть бути покриті поліса страхування життя

8. Деякі типи Термін страхування життя дозволяє отримати більшу частину вашої премії назад після певного періоду часу, якщо ви не вмирають під час термін дії страхового поліса.

9. Бізнес, який залежить від власника для фінансування або для підприємницької діяльності може принести користь, якщо від поліса страхування життя в разі несподіваної смерті цієї людини.

10. Спосіб життя вашої родини може бути збережений, якщо ти помреш.

Фінансові зобов’язання привести при створенні ситуації, за допомогою якого людина поруч з вами починає залежати від речей, які ви робите, і прибуток, яку ви надаєте. Страхування може замінити доходи шматок цього пирога, але при чому тут “що ви робите”, а трохи інакше, ніж гроші і раніше компонент, має бути розрахована в оцінці потреби в страхуванні життя. Візьміть, наприклад, сім’я з чотирьох осіб, яка включає в себе чоловік, дружина, і двоє дітей. Якщо чоловік і батько є основним годувальником, його доходи, безумовно, повинні бути захищені за допомогою поліса страхування життя. Тим не менш, що, якщо він є вторинним годувальником у сім’ї і піклується про дітей для великої частини тижня в той час як дружина відвідує її високий дохід роботу? Якщо чоловік помре, його дохід все одно, ймовірно, необхідно замінюється страховими, але так би свої послуги по догляду за дітьми, поки їх мати перебуває на роботі. Послуги та розваги, такі як це повинно також розглядатися на додаток до доходу одного з членів сім’ї.

Крім того, існують інші фінансові зобов’язання, які слід враховувати в тому числі витрати на похорон, невирішених медичних рахунків, іпотека, незабезпечених кредитів, і витрати коледжу, щоб назвати декілька.

Для того, щоб визначити, скільки покриття вам потрібно, уважно подивитися на свій спосіб життя і всі свої борги повинні бути переглянуті. Кращий спосіб зробити це з якістю фінансового консультанта, який має досвід роботи з планування для таких екстрених випадків.