підрядників страхування від усіх ризиків – всеосяжної політики, щоб охопити всі будівельно-монтажних ризиків

У проекті будівництва, підрядник несе повну відповідальність за все, і все, що відбувається на будівельному майданчику. Нехай це буде нещасний випадок з працівником, заподіяння шкоди третім особам або пошкодження майна чи машини, він повинен нести весь біль і все ще завершити проект вчасно. Навіть невеликі фінансові порушення можуть призвести до значних втрат і перервати будівництво, незалежно від того як маленький або великий будівельний проект. Таким чином, він має важливе значення для кожного підрядника для оснащення себе правильний вид страхування для захисту свого бізнесу від непередбачуваної втрати.

Сьогодні багато страхові компанії пропонують страхові поліси для підрядників. Однак, вибираючи абсолютний політики, які можуть допомогти підрядникам стикаються будь-які непередбачені збитки робить різницю. У цій статті ми будемо обговорювати одну таку політику, в народі називають підрядників страхування від усіх ризиків (CAR).

що підрядників страхування від усіх ризиків?
Підрядників страхування від усіх ризиків являє собою всеосяжну політику, спрямовану на задоволення потреб страхування будівельників, підрядників і будівельних трейдерів. Характер політики, щоб охопити всі випадки і ризики для бізнесу, а також на осіб, робить багато корисного для підрядників.

Види ризиків, які беруть участь у будівництві арени
Ми можемо широко розділити ризики, пов’язані з проектами будівництва на два типи – пошкодження майна та збитків третім особам на будівельному майданчику.

• Пошкодження майна: нерухомість на будівельному майданчику може бути що завгодно, як будівлі, що будується, машини, обладнання, матеріали, інструменти співробітник і т.д., які або власності або в оренді. Будь-які пошкодження такого майна внаслідок конструкційних недостатність, крадіжки, пошкодження машини і може призвести до значних фінансових втрат, а також переривання процесу будівництва. Страхування СМР ефективно забезпечує покриття всіх таких збитків і втрат і, таким чином, економить підрядника від раптової втрати і перерви в роботі.

• Збиток від претензій на відшкодування збитків: крім внутрішніх питань, судових процесів, поданих проти підрядника, або працівниками або третіми особами за заподіяння шкоди / смерті / збитку, заподіяного їм в результаті недбалості підрядників може створити фінансовий тягар .

За відсутності належного страхування, підрядник повинен протистояти усіх правових питань, адвокат витрати, витрати на судовий розгляд, і якщо справа піде на користь іншої сторони, він повинен платити величезні суми, щоб компенсувати втрати. Автострахування, яка включає в себе як державні, так і роботодавців політики страхування відповідальності, забезпечує захист від усіх таких судових позовів.

Таким чином, охоплюють всі основні ризики, пов’язані з проектами будівництва, підрядниками страхування від усіх ризиків розглядається як комплексна політика.

Підхід відомих брокерських для укладання вигідних угод
Що робить політику страхування СМР більш функціональною є компанією, у якої ви купуєте політики. Політики, як автомобіль не є постійними, політика поширюється політики варіюються від компанії до компанії. Тому, вибираючи компанію, яка може запропонувати страховий поліс, який покриває всі ризики, пов’язані з конкретним типом вашого бізнесу або проекту будівництва завжди інтелектуальний підхід. Для того щоб вибрати таку компанію, це завжди краще підійти відомих фірм страхового брокера, який пропонує індивідуальні продукти, які відповідають вашим вимогам.