підлітків та страхування автомобіля

Підлітків водіїв, ймовірно, найбільш вразливою групою клієнтів, коли справа доходить до страхування автомобіля котирування. Як правило, вони отримують найвищі показники серед усіх інших вікових груп, і це важко отримати будь-яке відповідне для них знижки. Звичайно, це може звучати як дискримінація з точки зору молодий власник автомобіля зору, але Не поспішайте за справедливість, так як є певні причини для того, щоб бути по-іншому. Страхові компанії хороші при підрахунку своїх грошей, і якщо підлітків водіїв стягується з більш високими процентними є причини для цього.

Основною причиною цінова пропозиція з автострахування, буде вище, коли підліток водій хоче отримати страхування автомобіля є те, що ця група водіїв є статистично найбільш схильні до серйозних аварій. Смертність в результаті серйозних аварій є найвищим для водіїв у віці менше 25, і тому загальна кількість страхових претензій, поданих водіями цієї вікової групи. Молоді водії, як правило, досить недосвідчений ще схильні приймати ризики в той же час за волю, яка часто відбивається в порушення правил дорожнього руху та штрафів за перевищення швидкості. І це очевидно, що за такої статистики страхових компаній буде приймати всі можливі заходи для того, щоб впоратися з цими високими ризиками. Найбільш ефективний спосіб зробити це, звичайно, фінансовий шлях, тому важко знайти низькі страхування автомобіля котирування для підлітків водіїв.

Тим не менш, це не означає, що всі підлітки, водії зобов’язані переплачувати за страхування автомобіля, і немає ніякого способу, яким вони не можуть отримати більш високу частоту. Якщо ви молодий водій або батько, чий підлітка тільки недавно стрибнув за кермо, наступні поради допоможуть вам отримати краще страхування автомобіля цитати, які допоможуть вам заощадити гроші:

Почніть з дешевий автомобіль

Більш дорогий і потужний автомобіль є вашою дорожче це, щоб застрахувати, і це тим більше, коли справа доходить до підлітків водія. Так що кращий спосіб заощадити на страхування автомобіля є купити дешевий автомобіль, який, як правило, дешево застрахувати. Старий автомобіль ще краще, оскільки дозволяє відмовитися від зіткнення і всеосяжний охоплення. Такий транспортний засіб буде достатньо, щоб їздити і отримати необхідний досвід водіння, і не буде занадто дорогим ремонтом, якщо нещасний випадок відбувається (невеликі аварії, безумовно, відбудеться в той час підлітків водія навчається). Звичайно, це може бути не найкращий вибір з точки зору зовнішності і однолітків враження, але він, безсумнівно, допоможе вам отримати більш низькі котирування страхування автомобіля.

Бути хорошим студентом

Хороші студенти, середній клас є B і вище може вибрати гарну знижку студент з більшістю постачальників страхування автомобіля. Єдина заковика в тому, що вам доведеться підтримувати цю добру середньому весь час для того, щоб претендувати на знижку, так як ваш провайдер буде попросити Вас надати звіт класу кожен семестр. Може бути, це щось на зразок сутички, але він упевнений, окупається, коли ваше цінова пропозиція з автострахування піти вниз. Якщо ви студент коледжу, що живуть далеко від вашого рідного міста цей вид знижки застосовується також у разі, якщо ваш коледж знаходиться далі ніж в 100 милях від вашого будинку. Запитайте ваших страхових про можливі знижки ви можете скористатися в якості студента.