підлітків водіїв і у них проблеми зі страховою

Більшість водіїв, особливо молодих. Напевно, знаєте, що страхування підлітків водія коштуватиме вам набагато більше, ніж водієві будь-якого іншого віку, нижче 70. Це тому, що підлітків водіїв вважаються найвищими ризиками, коли справа доходить до оцінки страхових ризиків. Тим не менше, існують ефективні шляхи зниження витрат вашого авто страхування, і якщо ви повні рішучості отримати те, що ви хочете за нижчою ціною, то ви обов’язково повинні слідувати загальним поради, згаданих нижче.
Як скоротити витрати на страхування автомобіля

Одним з найбільш оптимальних шляхів скорочення витрат страхування є, звичайно, купуючи автомобіль, який є страхування чистих і безпечних в цілому. Подивіться на транспортний засіб, який має передні і бічні подушки безпеки, додаткові ремені безпеки, антиблокувальною перервами, протиугінні сигналізації і поліпшеною замки. Більшість страхових компаній дасть вам знижку, якщо ваш автомобіль може вважатися безпечним і надійно захищені від крадіжок. Крім того, якщо говорити про знижки, ви повинні приєднатися Auto Club в якості членів таких зазвичай отримують деякі знижки у складі своїх членів.

У випадку, якщо ваш автомобіль досить старий і має низьку ринкову вартість, ви можете відмовитися від зіткнення і всеосяжний охоплення загалом. Хоча цей тип покриття дійсно корисно з новими автомобілями, франшиз вам доведеться платити після подачі позову старий автомобіль може бути навіть вище, ніж фактична вартість транспортного засобу. Так що краще бути вимкнений без будь-яких сутичок і всеосяжних взагалі.

Якщо ви плануєте стати заміж найближчим часом, це ваш шанс отримати більш низькі страхові тарифи, а також. Одружені драйверів, як правило, розглядається як більш низькі ризики страхової компанії, навіть якщо ви досить молодий водій. Крім того, досягнувши віку 25 років також дасть вам зниження страхових тарифів, оскільки водії у віці 25 років і старше розглядаються страхові компанії як мають більше досвіду водіння і створює менше ризику на дорозі.

У разі, якщо ви до цих пір живуть в будинку своїх батьків і не мають транспортного засобу на свій розсуд, ви можете залишитися в своїй політиці, оскільки вони, як правило, кращі страхові тарифи. Але якщо ви вирішили придбати власний автомобіль, при цьому більшість страхових компаній, ви будете зобов’язані придбати окрему політику за володіння транспортним засобом.

Не забувайте, що ви можете залишити конкретні типи покриття в певній ситуації для того, щоб уникнути подвійного страхування. Наприклад, якщо у вас є хороші ставки по страхуванню здоров’я або покриваються роботодавцем спонсоровані групи план, ви можете відмовитися від особистого захисту травми від вашого поліса страхування автомобіля, оскільки ви будете охоплюються політикою медичного страхування в разі аварії. Так навіщо платити двічі за те, що у вас вже є?

І, звичайно, ви повинні прийняти якийсь час, щоб порівняти котирування страхування автомобіля перед покупкою політики у свої власні. Отримайте стільки котирування страхування автомобіля від різних постачальників, як ви можете, оскільки це дасть вам хорошу можливість отримати найвигідніші тарифи там. Тому не поспішайте і зробити деякі порівняння торгових, як ви можете отримати дійсно хороші лапки, якщо ви наполегливі.