підлітків водія керівництво страхування автомобіля

Канадці можуть подати заявку на водійські права, коли вони досягають у віці шістнадцяти років. Поряд з мінімальним віком водіння, канадці мають дещо інші правила, які вони повинні дотримуватися, щоб їхати по наших дорогах. Ці правила водіння може здатися складним, але насправді вони досить прості. Вони також впливають на ціну, яку ви платите за автострахування.

Багато підлітків отримують допомогу від своїх батьків, і не знають про машину страхових тарифів вони платять. Є багато тонкощів у світі страхування автомобілів. Я швидко пояснити, як ваші ставки розраховуються, і кілька знижки в даний час в Канаді. Ми прояснити ці пункти. Ви отримаєте прискорений курс з автострахування як він ставиться до підлітків.

нарешті, готові диск (або ти?)

Деякі експерти стверджують, багато молоді водії занадто молодий, щоб водити машину. Багато хто вважає, що мінімальний вік водіння повинен бути не менше двадцяти років. Замість того, щоб використовувати такий підхід у більшості провінцій запровадили програму ліцензування градуированную водія. Хоча це може здатися зосереджені на підлітків, насправді призначений для представлення всіх нових драйверів на управлінні автомобілем.

Кожна провінція і територія звертається з їхньою програмою по-різному. Онтаріо має два ступені до стандартної ліцензії G. Це так звані G1 і G2. G1 водії повинні їздити без інцидентів, перш ніж вони можуть отримати вищу освіту на G2. Саскачеван драйвери мають аналогічний триступенева система. В системі водіння Саскачеван, хороші водії можуть пройти через всі рівні за півтора року спільного.

Ваш Автострахування компанія вважає свій прогрес через програму ліцензування закінчив драйвера вашої провінції, коли встановлення ставок ваших батьків (так як ви будете додані до їх політики). На початку рівня, ви повинні мати досвідченого водія в автомобілі з вами, коли ви їдете. Страхові компанії сприймають вас, щоб бути маленьким ризиком, коли ви з досвідченим водієм. Після переходу і дозволяється водити соло, ви можете очікувати, що ваші ціни значно зросте. Це тому, що ризик, що ви були залучені в аварію зростає.

Тому автомобіля страхові компанії, здається, “Target” молодих водіїв

Багато підлітків повірити, що вони обійшлися несправедливо їх страхової компанії. Зрештою, премії набагато вище для молодих водіїв. Страхові компанії розрахунок показників, заснованих на ризику, і підлітків явно високий демографічний ризик, коли справа доходить до водіння. За статистикою, підлітки часто залучаються в результаті нещасних випадків, і ці вимоги часто дуже дорого.

Кожен страхувальник присвоюється клас ризику. У разі підлітків, ризик великий через їхню відносну недосвідченість за кермом. Крім того, аварія ставки, як правило, вище, для молодих водіїв. З тих аварій, в яких претензії – і для страховика, підвищений ризик страхового випадку – більш високі ставки застосовуються.

Автостраховиків не «мета” підлітків з більш високими ставками просто через вік. Замість цього, їх ставки засновані на даних, які показують, молоді водії – або їхні мами і тата – File більше претензій.

зберігаючи ставки автострахування керованим

Враховуючи вищевикладене, як ви можете зберегти ваші внески на прийнятному рівні? Записатися і успішного завершення курсу навчання затвердженої водія допоможе значно. Страховики вважають завершення такого курсу як вказівку на низький ризик. Вони будуть більш низькі ставки ваших батьків (якщо ви додали в свою політику), відповідно.

Інший ключ до переконавшись, що ваші премії відпочинку за розумною рівень безпечно керувати автомобілем (не тільки в часи, коли ваші батьки). Це тому, що аварія може призвести до підвищення показників істотно. Це може здатися інтуїтивно, але важливо зрозуміти, чому.

Якщо ви залучені в зіткнення, і ви перебуваєте у вині, ваша страхова компанія буде припустити, що існує велика ймовірність ви викличете майбутніх аварій. Ці призведе стверджує, ваш страховик повинен платити. Таким чином, вони піднімуть ваші премії, щоб компенсувати додатковий ризик. Підсумок: безпечно керувати автомобілем.

дізнатися вартість покупки навколо

Одна з кращих речей, які ви можете зробити, щоб допомогти своїм батькам тримати свої ціни вниз, щоб порівняти котирування пліч-о-пліч з декількома страховими компаніями автомобіля. Це також допоможе вам зберегти ваші власні премії вниз при переході на власну політику. Ви будете здивовані тим, різниця в лапки пропонується за тією ж обхвати від одного страховика до іншого. Порівняння цін є єдиним способом, щоб знайти кращий пакет для найнижчою ціною.