підліткові страхування автомобіля – чому так важливо купити хлопчика авто страхування

Політики для додавання підлітків страхування автомобіля може поставити пробіл у вашому гаманці. Тим не менш, у даний час вельми критично. Він захищає ваші молоді люди і ваш автомобіль, просто в ситуації, яку він або вона потрапляє в аварію.

Якщо ви людина, членів сім’ї, безпека ваших дітей завжди є пріоритетом. Як мінімум, з підлітковою страхування автомобіля, ціна від необхідності платити за інцидент після воно сталося, не може бути настільки ж дорогий, як не мають страхового хлопчик автомобіль взагалі. Секрет це, щоб отримати доступну захист, що можна. Ви можете зробити це шляхом оцінки і отримувати котирування пропозиції, що ідеальна робота для вас, ваших фінансів, і ваш стиль життя.

Premie autoverzekering

Ми рекомендуємо, щоб заощадити гроші на підліткові страхування автомобіля. Кількість автомобілів корпорації страхування вважають водії, які під 25 років, як автомобілістів, які є набагато більш швидше за все, зустрінете пов’язаних з транспортним засобом невдач. Існує висока частка смертей і невдач за участю автомобільного сценаріїв з підлітками.

Це часто перспективи більшою ціною підлітка автомобільного страхування. Але припустимо, про те, як значно ви б заощадити. Припустимо, що ваш підліток має інциденту і у вас не було підлітків страхування автомобіля. Ви повинні були б платити за медичні витрати центру і вартість збитку з власної кишені, без будь-якої допомоги з боку страхової компанії.

Але не дозволяйте цього бути мотивом для вас, щоб отримати ці машини киць з вашим підлітком. Ви дійсно можете зберегти грошові кошти і отримати підлітків страхування автомобіля для його або її. І коли ви це зробите, у вас є, щоб нагадати вашим підлітком наступних керівних принципів.

1. Підтримки чіткої кермом автомобіля запису. Він або вона повинні мати на увазі, що один дви переконання, достатньому для збільшення страхування. Те, що зазвичай пару цілому багато доларів міг кількості до сотень доларів за три роки.
2. Організації страхового покриття пропонують знижки на страхування автомобіля підліткових тим, які йдуть до школи повний робочий день і мають 3,0 класу середній рівень. Страхові агенти поставляють скорочення фізичних осіб, які акредитовані взяти драйвера курси з безпеки та інших програм, які були кваліфіковані держави.
3. Бути активним членом в районі. Ставши членом різних районі або громадської організації, як дівчину скаутів або Eagle скаутів, ваша дитина вже може отримати скорочення. Мінімуму небезпечні підлітки й ті, хто забезпечують більш спільноті.
4. Отримати безпечний автомобіль. Підлітків страхування автомобіля може коштувати вам 50% набагато менше, якщо ваш підліток за кермом автомобіля менш небезпечно автомобілів, як Volvo і Honda Civic. Більш нові моделі автомобілів, які приходять з подушками безпеки і менш дорогих просто тому, що є найбезпечнішими для будь-якого підлітка, щоб рухатися.
Дорогі автомобілів, позашляховиків, автомобілів високої продуктивності, і спортивних автомобілів покласти підлітків на більш високий ризик так вони набагато більш із завищеною ціною.
5. Додати функції безпеки, як автоматичні ремені крісла, тяги управляє, побічний ефект повітря багажу і антиблокувальна система гальм, щоб зменшити плату аварії вашого підлітка.