підліткові сторін не завжди покривається страхування житла

Це те, що ви можете побачити на ділянці Eastenders Вулиця Коронації, але деякі люди насправді треба жити кошмар того, що їхні будинки зруйновані під час підліткового партії. Це саме те, що сталося з батьками Сари Раско в Девоні останнім часом.

Підліток оштукатурені її школу з “все вітається” плакати, цю фразу буквально і партія навіть не згадувалося на Radio 1, у зв’язку з цим 2000 непрохані гості з’явилися на вечірці, і будинок був у руїнах, коли гуляки залишилося.

Однак ваш будинок страхового поліса може бути не готові платити, якщо ваш будинок пошкоджений під час вечірки, кинутих вашим дітям. Є пункти в більшості домашніх кришкою, яка може означати, що, якщо ваше майно і майно пошкоджено ви не поширюється.

Багато страховиків не платитимуть за безвідповідальність себе і для дитини.

У цьому випадку безвідповідальності включає в себе рекламу партії на сайтах соціальних мереж, як Facebook і MySpace і привабливими більше гостей, ніж могло б вписатися у Ваш будинок.

Будь або не ваш страховик буде платити за збиток, залежить від рівня медичної допомоги ви взяли. Дозвіл підлітком, щоб влаштувати вечірку під час вашої відсутності може привести до вашого страховику вважаючи ви не змогли належним чином дбати вашого майна.

Якщо партія викидається без вашого відома і без Вашої згоди цілком імовірно, ви будете покриті за будь-який збиток. Той факт, що партія була оголошена через інтернет не піде на вашу користь, хоча і це, швидше за все, виплати не будуть реалізовані через нерозсудливості. Ефективно Ваша дитина запрошує незнайомих людей у ​​вашому домі.

Прес-секретар Esure, Niki Болтон, сказав: “Друзі і сім’я будуть приймати належні заходи у вашому домі. Люди, які не знають, у вас немає причин бути обережними або лікувати вашу власність, як ніби це були їхні власні. House Party гостям необхідно буде вам відомо – вони не можуть бути випадкові люди з вулиці “.

Будинки й політики вмісту страхування від зловмисних дій, але за даними Асоціації британських страховиків часто є пункт в місці про те, що страхувальник зобов’язаний вжити розумних заходів для запобігання шкоди. Прес-секретар Тарлінг Малькольм сказав: “Проблема в тому, що немає ніякого твердого та швидкого вирішення. Це дійсно буде залежати від індивідуальних страховика “.

Деякі страховики буде стверджувати, що зловмисні дії охоплюють тільки застосовуються до шкоди, заподіяної чужими. Страховики також часто рекомендують виймаючи додаткові випадково поширюється на пошкодження, які можуть збільшити премії до 50%. Тим не менш, цей тип покриття застосовується тільки до шкоди, заподіяної друзями та сім’єю і не з’явитися, якщо гості з наміром заподіяти шкоду.

Випадкового пошкодження двозначне заяву, але в цілому ставиться до порушення світло-тінь від робити вправи в приміщенні, що не запланованих подій, як великі партії будинку, де пошкодження досить ймовірно.

Служба фінансового Obudsman, незалежний обробник скаргу попередив, що люди не можуть розраховувати на всіх стратегій дає той же рівень покриття, важливо перевірити дрібним шрифтом. Spokewoman Емма Паркер сказав: “Не бачачи окремі факти, було б важко для нас, щоб прийняти рішення за позовом, тому що формулювання в політику, можуть істотно різнитися.”