підліткових водіїв і страхових тарифів

Незалежно від того, як сумно і несправедливо це може звучати для підліткових водіїв, але вони, ймовірно, платити високі страхові премії порівняно з іншими віковими групами тільки тому, що вони вважаються водії створює максимальний ризик на дорозі. Тим не менше, існують певні способи підлітка водії можуть отримати більш низькі ставки страхування: прийняття спеціальних оборонних курсів водіння, зміна франшизи, покупки інших страхових продуктів з тієї ж компанії або покупка автомобіля, який вважається безпечним.

Поради щодо економії з пільгові тарифи страхування

Один з найпростіших і найбільш прямих способів отримати більш низькі ставки страхування купівлю автомобіля, який має додаткові функції безпеки, такі як передні і бічні подушки безпеки, спеціальні ремені безпеки, антиблокувальною перерв і так далі. Більшість страхових компаній пропонують спеціальні стимули на таких функцій безпеки і такі автомобілі, як правило, набагато менш дорогими, щоб застрахувати. Інший спосіб скоротити ваші страхові внески, щоб приєднатися офіційний клуб водіїв як Американської автомобільної асоціації (ААА), або говорити з вашим роботодавцем про спеціальні знижки він або вона може запропонувати Вам в якості юридичної особи.

У разі, якщо у вас є досить старий автомобіль, він може бути мудрим вибором, щоб піти без зіткнень і всеосяжних покриттів включені в політику. Ці типи покриття нав’язати вам заплатити певну франшиза при подачі позову, і суму грошей, щоб бути оплачений іноді може бути більше, ніж ваш автомобіль стоїть.

Сімейний стан також впливає на страховий тариф, і ви побачите це ясно, якщо ви займаєтеся або були нещодавно одружився. Це просто тому, одружені люди вважаються менш ризикованими страховиками. Коли ви включаєте 25 років, ви також можете розраховувати падіння страхових тарифів, тому що цей вік вважається прикордонній з юнацького віку і водії старше 25 вважаються менш агресивними і ризик постановки.

Живу з батьками

У випадку, якщо ви живете з мамою і татом і не мають свого власного транспортного засобу, це розумніше залишитися зі своєю політикою, як вони зазвичай мають набагато кращі страхові тарифи, як літніх людей. Тим не менше, коли ви купуєте свій власний автомобіль, більшість страховиків буде нав’язувати вам підтвердження від політики своїх батьків і отримати один свій власний, щоб уникнути будь-яких непорозумінь з автомобіля власності.

Фінансове становище

Для того, щоб заощадити гроші з авто страхування, рекомендується, щоб бачити те, що інші страхові поліси, що ви надасте. Наприклад, маючи план медичного страхування може допомогти вам впасти захист особистих травм (PIP), що робить його для оплати медичних рахунків в результаті дорожньо-транспортних пригод. Іноді ваша страхова компанія може запропонувати Вам більш низьку премію за обмеження кількості ваших медичних ушкоджень покриття з незастрахованих автомобілістів.

Просто здоровий глузд з ріжучими вашого страхового покриття заради економії грошей. Потрапити в серйозну аварію з низькими лімітами призведе до набагато більш значні витрати, що ви могли б заощадити з дешевою Автострахування.

Не забувайте, що кращий спосіб отримати гарну угоду Автострахування, щоб отримати котирування онлайн. Магазин навколо, порівняти пропозиції, так як ціни значно відрізнятися від однієї компанії до іншої.