підйому і ручних завдань обробки в результаті нещасних випадків на виробництві промислових претензій чи претензій хвороби

Багато працівників страждають від болю в спині, викликані різними факторами, у тому числі вимога підняти об’єктів або виконання завдань загального ручної обробки під час роботи. Вони можуть відчувати миттєву дискомфорту, викликаного певного нещасного випадку або поступового появи симптомів протягом періоду часу, який буде класифікований в якості промислового захворювань. Такі ситуації часто призводять до потерпілого зробивши претензії аварії компенсацію проти свого роботодавця.

Термін «ручної обробки» використовується для опису широкого спектру робіт, пов’язаних завдань, включаючи підйом, опускання, штовхання, потягнувши, носіння, переміщення і проведення або заборонних об’єкт, тварина або людина.

Хоча травми спини є спільними в цьому типі нещасного випадку на роботі претензії, інші більш серйозні травми також може бути викликана, наприклад, м’язів або сухожиль. Крім того, серцеві захворювання можуть виникнути у зв’язку з характером початкового травми і тривалості часу вони приймають, щоб зажити. Ці типи інцидентів на роботі часто призводять до успішної роботи претензії аварії, з потерпілим особою, які отримують значний особистий компенсації травми.

В Англії та Уельсі існують суворі закони накладення специфічних мит на роботодавців з метою запобігання ситуацій, що виникають, що може призвести до нещасного претензій. Наприклад, всі роботодавці повинні мати письмове політики в галузі безпеки.

Крім того, для надання подальшої допомоги у мінімізації ризику необхідності платити за вимагати компенсації аварії, роботодавець зобов’язаний забезпечити безпечні і здорові умови праці, в тому числі: –

– Забезпечення безпечних обладнання, яке регулярно перевіряється і підтримується

– Створення і забезпечення дотримання безпечних систем роботи

– Надання всієї необхідної інформації, навчання та контролю

– Забезпечення працівників є безпечними при необхідності у використанні, зберіганні та транспортуванні вантажів і небезпечних речовин

Роботодавці повинні визнати, якщо є проблема, і оцінити потенційний ризик для обох своїх працівників і бізнесу в цілому. Рішення проблеми має бути встановлено і відповідній підготовці, для досягнення більш безпечної системи роботи. Це зменшує ризик нещасного випадку на роботі претензій, по будь-якому з її працівників, які страждають від травм в результаті роботодавців халатність або порушення боргу.

Роботодавці зобов’язані, наскільки це практично можливо, щоб уникнути необхідності для своїх працівників для проведення ручних операцій обробки. Однак, якщо це неможливо, щоб уникнути таких завдань, які вони, необхідних для оцінки ризику, пов’язаного з кожною завданням, а потім прийняти всі необхідні кроки, щоб зменшити цей ризик до найнижчого рівня розумно досяжно.

Інші правила, що роботодавці повинні відповідати включати положення, що стосуються використання підйомних механізмів і стропів. Це вимагає від них, щоб переконатися, що обладнання надається має достатню міцність і стійкість для завдань, що вирішуються. Обладнання також повинні бути чітко позначені деталі максимальних навантажень.

Якщо ручна обробка відбуваються нещасні випадки і роботодавцем виявляється в порушення своїх обов’язків, успішна робота претензії аварії може слідувати, з компенсації та судові витрати зазвичай приділяється страховиками роботодавця. Травми в цьому типі аварії може мати величезний вплив не тільки на здоров’я працівника, але і у фінансовому плані, особливо якщо вони знаходяться далеко від роботи і втрачати доходи в результаті.

Незалежно від основи для можливої ​​аварії на роботі претензії, це завжди розумно приймати поради від досвідчених події адвокатів. Вони, як правило, не в змозі запропонувати безкоштовно, не виграти не плата за послуги претензій.