підготуватися до зими водіння 18 рад

Якщо ви живете в одній з цих держав Winter Wonderland-ті, з бездоганним сніжним ранком-ви добре знаєте небезпеки крижаних доріг, сніг і сльота, і сліпучий відбиття від снігу аркушів в ландшафті. Звичайно, це робить для хороших фотографій, але зима кошмар для водіння.

Враховуючи, що це і є час, коли люди їздять найбільш через свята-то варто переконавшись, що ваш автомобіль і ваша страхова є з цим завданням.

підготовці вашого автомобіля: 10 порад

Ці поради допоможуть переконатися, що ваш автомобіль виживає умови водіння і холодної сніжної зими.

1. отримати зимові шини
Зимові шини є дорогі інвестиції (близько $ 500 за комплект), але в північних і гірських держав, вони є необхідними. Це відео буде переконати вас.
2. Очистіть і промийте системи опалення / охолодження. І покласти в деяких антифриз.
3. Замінити склоочисники з них призначені для зими.
4. Перевірте ваші перерви. Ви будете мати потребу в них.
5. Заповніть запасне колесо з повітрям.
6. Переконайтеся, що ваша батарея буде стояти до холоду. Отримайте новий необхідності. *** Переконайтеся, що з’єднувальні кабелі. ***
7. Зберігайте окуляри і лопату в транспортний засіб у разі, якщо ви поховали десь. Термоодеяла є важливим пунктом надзвичайних, а також.
8. Тримайте автомобіля з бензином / бензин і лобове скло рідини.
9. Перевірте радіатор.
10. Заправити автомобіль з високоякісним синтетичним маслом.
налаштувати колеса: 5 порад

1. Ви збираєтеся потрібно їздити повільніше, в зимових умовах.
2. Покладіть пару додаткових автомобіля довжини між вами та автомобілем попереду вас.
3. Вивчіть свій автомобіль документації, щоб з’ясувати, як використовувати ABS, контроль тяги, і 4-Wheel Drive (4WD), якщо у вас є ці функції.
4. Дізнайтеся, як поводитися з автомобілем, який вислизає. Існують спеціальні методи для водіння на снігу. Наприклад, при ковзанні, поверніть ваші шини в напрямку, що транспортний засіб рухається. Це дозволить вам прийти в себе.
5. Спробуйте зупинити рано перед знаки зупинки, вихід знаки, і червоні вогні. Ви ж не хочете, щоб виплеснути на перехрестя.
готує ваша страхова: ефірне покриття

Це завжди важливо, щоб переконатися, що ваш автомобіль страхування є до теперішнього часу. Є кілька спеціальних покриттів, які ви можете розглянути.

1. незастрахованих охоплення автомобіліста

Це охоплює вас в разі хіт-беги. Вдарити і трас набагато більше спільного, взимку, тому що автомобілів ковзання і удар все час. Люди панічно вони просто не можуть дозволити собі платити за утрату і стежити за їх внески підуть вгору.

2. всеосяжний охоплення зіткнення

Великі зіткнення проблема взимку через льоду і снігу. Однак, іноді буває важко визначити, хто винен. З Всебічний охоплення зіткнення, вам не потрібно турбуватися про на вини водія.

3. всеосяжного охоплення, крім зіткнення

Шанси отримати дерево, поштовий ящик, або навіть будівлі дуже високі в зимовий період. Якщо у вас немає всеосяжної, відмінних від зіткнення освітлення на вашому авто страхування, вам доведеться платити зі своєї кишені.

Є навіть деякі зимові курси, які ви могли б зробити. Оборонна курси водіння і курси зимового водіння роблять для дешевого автомобіля.