підготовці вашого виходу на пенсію з високопоставленими страхування життя

Визначення того, що тип і кількість страхування життя є правильним для Вас вимагають ретельного аналізу і іноді здається, секрет кільце декодера. Крім терміну життя, все життя, старший страхування життя та універсальної політики життя, в ці дні, існує цілий ряд похідних страхових продуктів, багато з яких на ринок на ринок агресивних продавців. Ці продукти, як правило, засновані на трьох основних видів страхування, але вони складні. Як правило, вони були розроблені, щоб відповідати надзвичайно спеціалізованих ситуації і не мають сенсу для більшості споживачів.

Страхування життя і пов’язаних з ними продуктів ануїтету часто використовуються для забезпечення фінансування пенсійних планів та інших видів планів, у зв’язку з податковими пільгами вони можуть запропонувати. Деякі з цих планів також можуть фінансуватися з іншими продуктами, такими, як взаємні фонди, депозитні сертифікати, акції та облігації, грошові кошти, що зберігаються на рахунках у банках і т.д.

Наприклад, старший поліс страхування життя накопичує певну суму грошей для виходу на пенсію, забезпечуючи при цьому втрати годувальника. Коли ви на пенсію, політика буде платити вам дохід, наприклад, $ 10 за $ 1000 старших по страхуванню життя для вашого життя або протягом визначеного періоду. Після грошової вартості в політиці стає більше, ніж номінальна вартість, що сума грошових коштів стає з нагоди втрати годувальника.

Коли ви на пенсію, ви можете використовувати старший страхування життя по-різному. Ви можете запозичувати грошові значення або ануїтету планів виплат. Обидва методи дозволяють використовувати гроші на пенсію, але кожен має свої плюси і мінуси.

Якщо ви накопичили грошової вартості в старшій поліс страхування життя, коли ви на пенсію, ви можете почати виведення грошей на безмитної основі. З іншого боку, гроші, які ви вийти з кваліфікованих плани виходу на пенсію, таких як IRAS буде обкладатися податком як дохід.

Запозичення грошей дозволяє уникнути податку на прибуток. Це гарна новина, однак, якщо ви займаєте всі ваші готівку цінності і політика закінчується, ви буде удар зі податку на приріст капіталу на будь-яку суму, що перевищує премії ви заплатили, за гроші ви витратили років тому. Це погана новина. Цей вид податку на приріст капіталу може бути неприємний сюрприз у віці 80 або 85, коли більшість людей зайняті турбуючись про медичне або податки на спадщину.

Будьте обережні, норма прибутку, коли ви припускаєте, з’ясовуючи, скільки грошей ви можете вийняти. Перестаралися агенти іноді покаже ілюстрацій, які призводять до великою перевагою виходу на пенсію. Ви повинні пам’ятати, що ілюстрації засновані на припущенні, що компанія продовжуватиме кредитувати готівкою вартість поліса з певною швидкістю. Тим не менш, багато людей втратили багато грошей на цих інвестицій у 1980-х, коли процентні ставки впали і політики не виступали, як споживачі очікували.

Для отримання додаткової інформації про страхування життя Реклама, життя страховий поліс, все страхування життя або страхування життя онлайн, будь ласка, відвідайте веб-сайт: http://life-insurance.mygeneralknowledge.com/Articles/Senior_Life_Insurance.php