підготовку караванів, Автодома та будинки парк для зимових

З осені майже в кінці, хто з дому на колесах, караван, парк будинку або іншого типу мобільних будинок повинен переконатися, що вони готуються до холодної, вологою зимові місяці вперед.

Це особливо вірно, якщо ви не маєте намір використовувати ваш караван або будинок на колесах до настання весни, і якщо ви ще цього не зробили ще є час, щоб підготуватися – Якщо ви діяти прямо зараз.

Підготовка тепер може заощадити вам кілька неприємних сюрпризів, що знижує ймовірність того, щоб зробити небажаних претензій на колесах страхування або статичні караван страхування.

Перше, що потрібно зробити, це видалити всі цінні речі. Телевізора, привет-FIS та інших електричних товарів роблять для заманливо цілей для злодіїв і легко пошкоджуються холодно і сиро.

Важливо також, щоб очистити повністю, особливо шафи та інші місця, де їжа була збережена. Все, що залишилося позаду – навіть крихти – могла б залучити паразитів або привести до неприємних запахом після повернення.

Зробіть те ж саме з холодильником і ретельно очистити його ретельно з використанням дезінфікуючих засобів. Після того як ви закінчите, залишити двері холодильника прочиненими для вентиляції. Це також гарна ідея, щоб знежирити плитою і духовкою і залишити маленькі двері шафи прочинити для вентиляції теж. Тим не менш, великі двері закрити, щоб запобігти деформації.

Важливо також, щоб злити воду нагрівач ретельно забезпечення, щоб вода не залишається всередині і залишити все зливні крани та крани відкриті. Промийте будь водопровідні труби з стерилізації рідин і зробити те ж саме, щоб будь-які відходи труб з використанням сильного дезинфікуючого засобу.

Це також життєво важливо, щоб переконатися, що туалет спорожняється і стерилізувати і прикрити всі зовнішні водостічної труби, щоб запобігти потраплянню комах всередину використовуючи дрібну сітку.

Коли справа доходить до каравану електрика, видаліть батареї 12V і очистити його, не забуваючи поповнювати його з електролітом рідини, якщо необхідно. Він тоді повинен зберіганню протягом зими в сухому і прохолодному місці.

Газові балони повинні бути також відключені і переважно видаляють з каравану і відкладалися в прохолодному і добре провітрюваному місці.

Нарешті, видалите меблів, такі як штори і подушки, щоб уникнути появи цвілі.

Коли мова заходить про зовнішній стороні каравану або будинок на колесах, ретельно вимити його, щоб видалити бруд і сіль, щоб запобігти корозії і вивчити караван для будь-якого зносу і виконати всі необхідні ремонтні перед зберіганням його.

Якщо можливо, караван слід підняли на підставками з колесами від землі і, в ідеалі, на колесах слід зняти і зберігати в прохолодному місці. Кутовий стабілізує повинні бути опущені на землю і ручне гальмо зупинилися. Якщо ви не в змозі зробити цього встановити хороші блокування коліс або пристрій блокування, так як це сприятиме безпеці і знову зменшити ризик необхідності подати позов на ваш караван страхування або будинок на колесах страхування.

Коли справа доходить до зберігання вашого каравану або будинок на колесах є багато варіантів, від ваших власних дисків або гараж, щоб фахівець стоянок для караванів зберігання.

Який би варіант ви не вибрали, переконайтеся, що компанія, яка надає вам Караван страхування або будинок на колесах страхування усвідомлює своє місце.

Багато хто з перерахованих вище поради будуть також застосовуватися до будиночках і парк будинках. З темними ночами приходить підвищений ризик від злодіїв, так що варто запитати вашого сайту менеджерові про заходи безпеки протягом зими.

Насправді більшість менеджерів сайт надасть вам все, що вам потрібно знати про підготовку до зими

Крім того, доцільно перевірити з вашим постачальником страхування будинку парк, що Ви повністю застраховані від злому або пошкодження, викликані зимовими штормами.

Як з караванами, важливо, щоб видалити всі цінні речі і дати свій будинок для відпочинку в повному чистому.

Повністю зливу води Система також допоможе запобігти вибуху труби і небажаних парк додому виплаті страхового відшкодування. Деякі будинки парк матиме систем центрального опалення, які містять антифризу і поки злив не треба, вони повинні бути встановлені при температурі, рекомендованої виробником, і регулярне технічне обслуговування.

Сигналізація також є гарною ідеєю, вона буде попереджати власників сайтів або менеджер, якщо є проблема, але не забудьте залишити його або її з телефону, за яким з вами можна зв’язатися!