п’ять WS у страхуванні

Це нова концепція стилю дослідження, що використовуються в журналістиці і його називають в якості основних концепції збору інформації. Що? Чому? Де? Хто? Коли? Вони називаються, як і п’ять Ws також називають питальних слів. Ми будемо аналізувати страхування в цих аспектах тому ми хотіли б отримати деякі інформативні знання про страхування і користуватися його благами.

Чому страхування важливо для нашого життя?
Їжа і вода необхідні для життя, але для цього їжа, яку ми повинні мати цінується статтю під назвою гроші. Заощадження мають важливе значення для вашого майбутнього життя, і це рятує вас у всіх аспектах. Страхування є одним з рятівних поправки, які забезпечують майбутні вигоди в грошовому вираженні. Крім того, він забезпечує захист від небажаної події чи ризику, і це гарантує, що ми захищені від фінансових втрат або шкоди. Переваги, які ми отримаємо через страхові поліси величезний і ви отримуєте наступні переваги за рахунок страхових полісів, таких як, вона надає вам фінансову безпеку, діє в якості активу заставки, забезпечує безпеку для вашого майбутнього, забезпечує безпеку членів вашої сім’ї, посилює безпеку ваші милі домашні тварини, зменшує податок на прибуток, а також, ви можете скористатися кредиту через страхових полісів.

Які різні типи страхових полісів доступно?
Є сорти страхових полісів доступно і кожен тип політики забезпечує збереження і безпеку. Страхування життя, страхування майна, медичне страхування, автострахування, страхування відповідальності, страхування кредитів, страхування від нещасних випадків, страхування житла і є також інші види страхування, такі як страхування заблокований фонд, страхування домашніх тварин, страхування на випадок інвалідності, страхування працівникові компенсацію, страхування політичних ризиків , будівельники страхового ризику та багато іншого.

Хто називають страховиком і страховим агентом?
Людина, яка ставить страхових полісів називають страховиком тому що людина застрахував себе через страхового поліса. Страховим агентом є особа, яка виступає в якості представника між страховиком і страховим компаніям, і агент може бути або незалежним представником так і на виділений. Страховий агент є представником страховика і деякі агенти спеціалізуються на продажу певних видів політики, такі як страхування життя, ануїтети або продані приватним особам, або різні види страхування продаються малого бізнесу або корпорації. Агент зазвичай працює на агентство, і більшість споживачів, зацікавлених у придбанні страхового покриття буде мати справу тільки з місцевим страховим агентом безпосередньо.

Де знайти страхові компанії?
Ви можете знайти страхові компанії від страхового агентства, що надає веб-основі, страхової інформації для окремих осіб, сімей і малих підприємств, які потребують страхової інформації. Ви можете знайти відомі страхові компанії, як Гімн Blue Cross, Blue Shield і більше на пошукових системах по відповідних ключовими словами.

Коли поставити страховий поліс?
Ви можете поставити страхові поліси, починаючи з віку 18 до 65, а також, рекомендується поставити страхування між цими віку, щоб отримати максимальну користь від страхових полісів. Виберіть план, який найкраще підходить вам і залежно від вашого бюджету, вибрати страхову премію, яка підходить вам і застрахувати себе через страхових полісів і мати безпечне життя.