п’ять iphone додатків, які допоможуть вам зберегти резолюції Новий рік

Ми всі любимо цей час року. Мало того, що ми отримуємо деякий час від роботи чи школи, але ми добиралися, щоб провести його з людьми, яких ми любимо найбільше. Це також прекрасний час, щоб задуматися про року і дивитися в найближчі місяці.

Традиційно Новий рік час, щоб почати все заново. Поміркувавши, ви, безсумнівно, ставлять під сумнів деякі способу життя або думали про своїх власних цілей у вашій кар’єрі або життю. Для когось це час, щоб подумати робить дозвіл нового року, в той час як інші не будуть просто думати про це, вони будуть приймати рішення і дотримуватися його.

Підтримуючи ваше дозвіл складніше, ніж здається, Є способи, тепер ви можете управляти і відстежувати прогрес. Це допоможе вам зберегти мотивованим до вашої нової мети, і все це завдяки новим інноваційних додатків iPhone, які приймають світ штурмом. Ось топ-5 додатків, які допоможуть вам зберегти дозвіл вашого Нового Року в цьому році.

1. кинути-IT

Одна з найбільших обіцянок, що хтось робить для нового року кинути палити. На жаль, це також найбільш поширеним, в якому люди рецидиву і падають назад у свої старі звички. З Quit-Ця програма, ви будете мати наочний посібник, щоб допомогти Вам скоротити і в кінцевому підсумку вийти.

Ви зможете точно дізнатися, скільки сигарет ви курите, а потім Скільки пачок у тебе є. Це буде тоді сказати вам, скільки ви витратили і кількість смоли ви споживали. Саме чудове в тому, що вона встановлює цілі для вас, які допоможуть вам працювати в напрямку зрештою кинути палити.

2. щодня спалюють

Інше популярне дозвіл нового року, щоб схуднути і отримати слюсарем. Знову ж, це не з легких для будь-якої людини, так як він вимагає важкої роботи і рішучість. Однак, якщо у вас спосіб візуалізації вашого прогресу, а також вашого щоденного споживання, ви зможете побачити, як саме ви розвиваються, який може допомогти мотивувати вас для досягнення ваших цілей.

Це саме те, що щодня Запис робить. Після того як ви ввели свої дані, а також ваш ідеальний вагу, це додаток дасть вам план того, скільки калорій споживати в день, так що ви можете досягти своєї мети. Вам необхідно відслідковувати все, в тому числі будь-які вправи або фізичної активності, але це все коштує, як харчування і фізичні вправи щоденники доведено, щоб допомогти людям скинути зайву вагу.

3. навчальний посібник

Це не тільки дорослі, які хочуть зробити резолюції Новий рік – діти теж. Якщо ваш син або дочка сказали самі в собі вони хочуть поліпшити в школі, або ви відчуваєте їх оцінки потрібно стати кращим, то чому б не спробувати додаток навчальний посібник?

Вони будуть мати можливість створювати флеш-карти, щоб зробити вивчення все простіше розбивши його на шматки розміром укусу. Незалежно від теми вони борються з, вони можуть створювати питання і теми, з відповідями і клас відзначає, щоб допомогти їм пам’ятати. Поглянувши один або два рази на день на їх телефон, щоб побачити клас відзначає може допомогти їм згадати і нагадати, коли вони наступний у класі.

4. економити гроші

Нинішній економічний клімат жорстко на всіх нас, і економити більше місяця на місяць було б ідеальним для багатьох домогосподарств Великобританії. Проте це легше сказати, ніж зробити, особливо, якщо ваш бюджет на межі вже.

Однак це додаток зробить бюджету все простіше. Вона скаже вам кожен місяць, скільки у вас залишилося провести проти вашого бюджету і попередить Вас, якщо ти проводиш занадто багато на непотрібні товари, такі, як дорогих сортів кави ви так любите.

5. життєвих цілей

Нарешті, є життєві цілі, що дозволяє вам перерахувати все те, що ви хочете зробити в цьому році. Викликається 43things, можна перерахувати до 43 “речі”, які ви хочете досягти в 2012 році.

Ви можете дати додаткову інформацію і вводити інформацію про те, як далеко ви знаходитесь від завершення своєї мети, після чого ви побачите це представлено у вигляді відсотка виконання. Ця програма буде синхронізована на основний сайт, який діє, як інтернет-спільнота, де можна побачити цілі інших людей і взаємодіяти з однодумцями.