п’ять iphone додатків, щоб допомогти вам мати Чарівне Різдво

‘Це сезон, щоб бути веселим – і завдяки дивовижній кількість різних додатків Різдво ви можете знайти на вашому iPhone, цей святковий сезон також може бути весело, спокійно і організовано.

З картами і відлік до магазинів і рецептів, є фантастичне безліч додатків, розроблений спеціально для святкового періоду, щоб тримати вас розважали протягом. Ось топ-5 додатків для iPhone, щоб ви мали чарівне Різдво в цьому році.

1. Різдвяні C @ патронів

Це час року, в якому ми любимо ділитися. Будь то подарунки та листівки або щось інше, ми любимо, щоб дати тим ми піклуємося про самому. Завдяки новій технології ми змогли обмінюватися фотографіями і картами в електронному вигляді, але тепер стало ще простіше і ви можете відправити персоналізовані різдвяну листівку до будь-якого з ваших друзів і сім’ї при натисканні однієї кнопки на телефоні.

Додатки можуть допомогти вам створити різдвяні листівки швидко, легко і творчо з більш ніж 50 шаблонів на вибір. Незалежно від кольору, текстові та графічні ви хочете, ви можете повністю налаштувати їх, а також імпортувати ваші власні фотографії, щоб створити дійсно унікальний Різдвяна листівка.

2. Christmas Countdown

Є ряд додатків відлік Різдво на вибір, деякі з них досить основний, у той час як інші мають більш інтерактивними можливостями. Один з найулюбленіших для iPhone користувачам це годинник Різдво: Deluxe Edition. Не тільки ви будете в змозі сказати точно, як довго у вас не залишилося до великої день, є також набагато більше відбувається для додаткового задоволення.

На головному екрані у вас є відкритий вогонь, з тріском ефектів, щоб дати відчуття теплого затишку Різдво. Там також святкова музика, щоб ви в настрої, але основна страва є Santa Tracker карті світу, де ви можете визначити, де в світі Санта – ідеальне рішення для допитливих серед нас.

3. Різдвяні покупки

Гаразд, це найкращий і найгірший частиною Різдва. Ми любимо отримувати речі для наших близьких, але вона також може бути досить важко і важкими планувати і організовувати. Ви повинні відслідковувати, скільки все буде коштувати, а також план з їх купувати. Не бійся, хоча, так як є рішення цієї проблеми, і одним із способів забезпечення ви повністю до нуля при отриманні друзів і сім’ї тих, хто всі важливі подарунки.

Додаток Подарунковий план дозволяє записувати ідеї для того, хто ви хочете купити для. Це також повідомить вас до їх народження чи Різдво, нагадуючи вам, щоб отримати їх у подарунок. Є також ряд торгових додатків, таких як Amazon і Google мобільного покупця. Ці дозволять вам знайти набагато більше інформації про продукцію, що становить інтерес, а також легко їх придбання на своєму мобільному.

4. Різдвяні рецепти

Там з покупками, забезпечення у вас є всі продукти харчування і напої до свят також може бути головний біль. Знаючи, що приготувати, а також може бути досить складно, особливо якщо ви розміщуєте ряду партій. Але як ви можете отримати декілька рецептів Різдво швидко і ефективно? Ну завдяки ряду iPhone додатків, які ви можете забезпечити свята наповнені гарним святкової їжі, від тортів і укусів різних страв Різдва.

Рецепти Джеймі є стенд додаток для iPhone. Із шанованих шеф-кухар Джеймі Олівер, ви можете пробувати багато рецептів Різдва, щоб отримати Вас у святковий дух. Ця програма є безкоштовним, додаткові рецепти і приготування зміст справляється у мінімальну плату.

5. новорічні ялинки декоратор

Це один для трохи веселощів. Підходить для дітей та дорослих, якщо ви шукаєте, щоб убити час, може бути, на довгу подорож відстані, щоб побачити деякі сім’ї або друзів, то Decorator Різдвяна ялинка є досконалим.

Виберіть вогні, блешня, мішура, льодяники та інші різдвяні прикраси індивідуально прикрасити ваш власний дерева. Вибрати різні настройки, такі як прекрасний падіння назад взимку або хороший затишний будинок.