п’ять технологій для покращення Вашої посмішки

Це був єдиний фільм, зірок, знаменитостей і багатих, які раніше мали блискучий набір скоєних зубів. У результаті останніх досягнень в стоматологічних технологій все більше і більше людей можуть дозволити собі скористатися новими методами. Приватна стоматологічна страховка покриває більшість стоматологічного лікування від більшості чисто косметичним процедурам.

Коли Ви посміхаєтеся, ваші зуби найочевидніша річ, щоб бути поміченим і з цієї причини ми хочемо рот перлинно білих. Ваш зовнішній вигляд, впевненість у собі і почуття власної гідності все покращено володіння чудова посмішка. Білий зубів може бути досягнуто іншими способами, ніж щіткою.

Чистка зубною ниткою і необхідно видалити все сміття з простору між зубами і зупинити розкладання, але зуби природно згодом знебарвлюється, і це зміна кольору ми прагнемо видалити.

Нижче мої п’ять технологій для отримання, що поліпшення посмішки.

З усіх останніх значні поліпшення в відбілювання зубів продукти Мій улюблений відбілювання. Вони зазвичай не підпадають під плани стоматологічного страхування, але є багато недорогих продуктів на ринку в даний час.

Самий популярний і доступний спосіб відбілювання зубів вистачає відвідування стоматолога є використання перекису водню. Продукти, які можна купити з полиці не може вирішити всі проблеми з зубами. Будь-яка людина з пошкоджених зубів повинні проконсультуватися зі своїм стоматологом перед застосуванням будь-яких видів продуктів для відбілювання зубів.

Мій другий вибір є більш недавнє нововведення для відбілювання зубів: потужність відбілювання з використанням лазерної технології. Потужність відбілювання за допомогою лазера доступний в якості косметичних процедур в офісах більшість стоматологів. Оскільки лазери використовувати світлову енергію вони менш болючі і можуть впоратися з герпес, корону подовження і видалення залишкового без накладення швів.

Мій третій вибір стоматологічних смоли. Амальгама срібла і ртуті був стандартний наповнювач протягом більше ста років. Тому що це був єдиний варіант, ми жили з ним і його проблемами. Додаткові проблеми обумовлені тим, що метал розширюється і тим самим викликає тріщини в емалі зубів. Ці тріщини такі, що заповнення випадає або, якщо він залишається, забезпечують ідеальну щілину, в якій бактерії можуть процвітати. З часом роз’їдає срібло чорніє і робить зуб непривабливий. Нинішня практика полягає у використанні пасти частинок скла в пластикових смол. Таке наповнення не повинно бути очевидно, так як він може бути виконаний в точності збігатися з кольором навколишнього зубів. Революція в косметичних поліпшень включає в себе більше, ніж просто чисті білі зуби. Ні гігієни порожнини рота, ні травлення допомагає володіння погано вирівняні зуби, навіть якщо такі зуби можуть бути чарівно своєрідна.

Номер чотири в моєму списку є зубів вініри. Вініри стоматологів першим вибором для виправлення поганої форми або кольоровий зубів. Деформовані зубів може бути виправлена ​​або створили дивитися нормальної використанням шпону. Шпон тонкий шматок порцеляни аналогічні за розміром нігтя. Після процесу адгезії завершити зв’язок залишається напрочуд сильним.

Зубні імплантати являють собою останній, але не менш пункт в моєму списку. Якщо вам коли-небудь знадобиться таке лікування, деякі витрати повинні бути покриті, якщо ви купуєте стоматологічну страховку.

З віком вона часто виникає необхідність отримати третій набір зубів. Якщо правильно доглядають, наші постійні зуби, які слідують за втрату наших зубів дитини, повинен тривати дуже довго. Так чи інакше, ми, можливо, буде потрібно, щоб почати носити протезування зубів (вставні зуби). Оскільки ми стаємо старше нашого вставні зуби перестають відповідати належним чином і, отже, потребують заміни кожні дванадцять років. Відмінна альтернатива є зубних імплантатів.

Зубний імплантат є заміною для кореневого зуба і імплантується в щелепних кісток. Як тіло лікує, кістки навколо імплантатів запобіжників на імплантат. Коронки і мости можуть бути закріплені за допомогою таких імплантатів.

Косметична стоматологія пройшла довгий шлях за останні кілька років, будь то поверхня відбілювання, імплантати або капітальної реконструкції. Маючи посмішка біліше яскравіше зараз в основному в межах кожного бюджету завдяки Останні технологічні досягнення.