п’ять страхових помилок, які можуть коштувати вам

Просто тому, що у вас є страховка не означає, що буде достатньо, щоб захистити свої важко зароблені активи повинні неминуче сталося. Є незліченна безліч ситуацій – як вдома пожежа, автомобільної аварії з травмами, або хтось поранився на вашу власність (щоб назвати декілька) – де ваш рівень будинку або авто страхування може зробити перерву або вашого фінансового майбутнього.

Ось п’ять зазвичай зроблені страхові помилки і як їх уникнути, за словами Чарльза Valinotti, генеральний страхування від нещасних випадків компанії помічник віце-президента, і Джон Blodnick, віце-президент Unigard страхова група.

1. Купівля найдешевшої політикою там. Ви могли б врятувати долар, отримавши мінімальний розмір страхової суми ви легально. Але якщо вартість аварії закінчує тим, що більше, ніж ваш поліс покриває, ти все ще відповідальність за оплату інших. Інші партії можуть піти після вас і ваших активів.

2. Забувши, щоб оплатити рахунки. Є багато зрозумілих причин, чому ви не можете оплатити рахунок у термін. Але майте на увазі, що якщо ви не сплатите рахунок, ваша страхова компанія не зобов’язана охоплювати вас – період. Щоб уникнути цього, створені автоматичні платежі через банк або страховик або угоди для вашого будинку страхування. Інакше переходимо вашої страхової законопроект у вершині стека.

3. Якщо припустити, що матеріал покривається. Політики обмежити, наскільки вони забезпечують охоплення достовірно вище штук значення. Є кільце діамантового весілля? Старовинне столове срібло? Індивідуальні коліс на Вашому вантажівці? Ніцца стерео система? Дорогу гітару? Вони можуть виходити за область типовий будинок або авто охоплення політики. Це легко виправити цю проблему, “планування” або додати додаткове освітлення з відміткою, яка дає вам більш високі ліміти по деяких пунктах.

4. Не переймаючись відповідальності політики парасольку. Парасолі призначені тільки для багатих людей, чи не так? “Ні, парасольки для кожного Том, Дік і Гаррі. Подумайте про ваших щорічних сукупний дохід сім’ї. Хіба це не варто захищати? “Valinotti сказав.

Що, якщо хтось отримав травму під час черговий день народження вашої дитини або за ваше майбутньому барбекю у дворі? Ви можете придбати парасолю всього за $ 100 за 1 мільйон доларів додаткове освітлення, залежно від політики і в якому районі країни ви живете “Це ризик не є парасолька, як грати в лотерею з вашого фінансового майбутнього, “Valinotti сказав.

5. Підтримування вашої агентом в темряві. Якщо ви недавно побудували додатково на ваш будинок або зробили великий покупки (див. номер три), поговоріть зі своїм агентом. Без додаткової страховки, ви можете бути застрахований в недостатній мірі. Або, якщо ви отримуєте свій рахунок і вирішили, що хочете менше уваги, поговоріть зі своїм агентом. Зміни в політиці, може чи не може бути гарною ідеєю, але це ваша робота страхового агента проконсультувати Вас.

“Сьогодні люди часто відчувають, що агент не є необхідним,” Blodnick сказав. “Проте, враховуючи складність продуктів, які ви купуєте в усе більш складному світі, досвід професійного агента може бути дуже важливо.”

Наприклад, з першого погляду можна подумати, “Мені не потрібна ‘, крім’ зіткнення покриття на моїй машині.” Але ваш агент скаже вам, що те, що охоплює вас, якщо ваш автомобіль був вкрадений, загоряння пошкоджено градом або вітрі (наприклад, торнадо), або якщо ви потрапили оленя.

Ваш агент може також запропонувати способи заощадити гроші на страхування, не ризикуючи своїми фінансовими безпеки – такі, як взяття класу безпеки водія, отримуючи системи домашньої безпеки, знімаючи батуті ваші діти ніколи не використовую, підвищення вашої франшизи, або з використанням мульти- політика чи хороші знижки студента.

Зв’яжіться з вашим місцевим незалежним страховим агентом для огляду вашого особистого страхування. – ARA