п’ять речей, які ви повинні знати перед покупкою човна страхування

п’ять речей, які ви повинні знати перед покупкою човна страхування

Якщо у вас є човен, вам дійсно потрібно гідроциклів охоплення.

Занадто часто люди не розуміють, що їм потрібно охоплення для своїх катерів. Деякі навіть не розуміють, що човен покриття надається. Багато хто знає, що це доступно, і вони думають про це – вони просто вирішили, що це тип покриття не те, що їм потрібно. У більшості випадків, вони не праві! Вам потрібно човні страхування, і ви повинні знати, що ви шукаєте, коли Ви почнете робити покупки для покриття.

Ось п’ять речей, які ви повинні знати перед покупкою човна страхування.

1. Багато держав в даний час вимагають вам нести гідроциклів страхуванні відповідальності.

Це покриття повинне буде захистити вас від будь-яких ушкоджень, які ви робите для інших людей або майну інших людей з вашої човном. Страхування має також охоплювати вас за збитки в результаті крадіжки, вандалізму, шторми, пожежі, перекидання, на мілину, затоплення, вибух, і зіткнення. Зателефонуйте своєму страховому агентові, щоб знайти, що ваша держава вимагає, і що їх політика човні страхового покриття.

2. Існує додатковий охоплення, який ви повинні серйозно розглянути.

Уламки видалення покриття є одним з видів покриття, що ви повинні розглянути. У більшості місць, видалення затонулого або корабельну судів є обов’язковим, і це відповідальність власника заплатити за це видалення, – які можуть бути досить дорогими. Це додаткове покриття буде покривати ці витрати. Ви також повинні серйозно розглянути охоплення, який буде платити за ремонт і механічного пошкодження, а також покриття, які платитимуть буксирування, якщо Вам буде потрібно для буксирування до берега.

3. Не всі страхові компанії будуть покривати всі оператори з човна, що ви страхуванні.

Це життєво важливо, що ви запитаєте про це. З’ясуйте, хто покритий при експлуатації судна. Деякі страхові компанії буде охоплювати тільки власника човна в якості оператора для швидкості, яка була в лапках. Ціни можуть бути для покриття операторів крім фактичного власника. Переконайтеся, що страховий агент чітко визначає хто охоплений керувати човном!

4. Більшість страхових компаній, які охоплюють водні судна пропонують знижки для людей, які взяли човен курси безпеки.

Тим не менше, кожна страхова компанія буде пропонувати тільки знижка на спеціальні курси. З’ясуйте, які звичайно, ваша страхова компанія буде дотримуватися, і переконайтеся, що ви приймаєте, і пройти курс! Це дозволить вам заощадити трохи на премії – і вам буде потрібно курс з техніки безпеки в будь-якому разі! З’ясуйте, що інші знижки ви можете мати право на отримання, а також. Більшість страхових компаній не скаже вам про знижки, якщо Ви безумовно не запитати про них.

5. Ви, як правило, отримати кращий курс від страхової компанії, яка страхує ваш автомобілі і ваш будинок – але не у всіх випадках.

Коли ви ходите по магазинах для страхування, зверніться до поточної страхової компанії першим – але тоді перевірити з іншими страховими компаніями, щоб подивитися, який курс ви можете отримати. При отриманні котирування онлайн дуже зручно, вам слід уникати насправді купівлю Покриття Інтернет. Зателефонувати і поговорити з агентом, а не особисто, або попросіть їх зателефонувати вам. Пам’ятайте, що страхові компанії знаходяться в конкуренції один з одним, і вони будуть працювати з вами, щоб ваш бізнес. Нехай кожен знає про низьку швидкості, що ви були в лапки, і запитайте їх, якщо вони можуть зробити краще!

До покупки страхування, подумайте про інвестиції, які ви зробили у вашій човні.

Човни не дешево! Ремонт і заміну човна не дешева. Переконайтеся, що ви отримуєте охоплення, що вам потрібно, щоб захистити вас від усіх втрат за участю вашої човні!

Copyright Ian D. основні 2005 року.