п’ять пунктів про вашу страхування автомобіля, який може шокувати вас можливо

Купівлю автомобіля здається оманливо простий. Поки ви знаєте тип покриття вам потрібно, і суму, яку ви повинні придбати для кожного типу, інше здається легким. Багато політиків містяться численні положення, які або користь або зменшити охоплення. Це можуть бути як благословенням або тривожної реальністю. Витратьте час, щоб уважно вивчити ваше авто страховий поліс. Наступні п’ять пунктів можуть ховатися в дрібний шрифт.

# 1 – попередні невдачі впливають на ціни

Всі авто страхові компанії мають свій власний рецепт, щоб оцінити ставки страхування автомобіля, і історія відіграє важливу роль. Кожен страховик ваги запису водіння, попередніх пунктів, віку і статі по-різному.

Маючи це на увазі, слід, що пред’явлення позову, як правило, призводить до збільшення швидкості. Питання в тому, як далеко ви можете очікувати, що ваші ціни рости? Кожен страховик використовує іншу формулу, засновану на їх власних даних. У результаті котирування варіювати між ними. Це одна з причин, ви повинні порівняти цитати з декількох компаній страхування автомобілів.

№ 2 – захист не поширюється на ваше майно

Припустимо, що ви потрапили в автомобільну аварію, і нових, висококласних цифрових камери знесений. Ваша камера потрапляє під дію страхового поліса авто? На жаль, немає. Те ж саме вірно, якщо ви залишите ваш гаманець або гаманець у вашому автомобілі, і він буде вкрадений.

Якщо ви маєте намір залишити свої цінності, гаджети, або інші речі у вашому автомобілі, подумайте про купівлю страхування майна. Це єдиний спосіб захистити себе від пошкодження або втрати.

# 3 – різні швидкості скоротивши знижки

Там хороший шанс, що ваші політики завантажується з потенційною знижки, які можуть зменшити ваші ставки. Наприклад, багато страховиків будуть поширюватися знижки для студентів, які тримають свій середній бал вище певного рівня. Також надаються знижки для тих, хто підтримують судимості водіння, пакет кілька рядків (наприклад, страхування житла, страхування життя і т.д.), або поставити декілька автомобілів на тій же policy.Are ви у шлюбі з іншим водієм? Об’єднання двох або більше автомобілів страхові поліси з тим же страховиком може провести значні знижки.

# 4 – без належного завершення, ви все ще на гаку

Один з часто використовуваних промах драйверів роблять це, щоб зробити перехід на нову страховика і зневаги розповідати своїм старим. Припущення, що старий страхової компанії скасує їх політика короткозора.

Ваш попередній страховик буде дійсно відмовитися від договору, якщо ви нехтуєте, щоб оплатити страхові внески. Але вони вважають, що контракт представляє непогашений залишок, схожий на баланс ви можете носити з вашої кредитної картки. Якщо ви відмовитеся платити, ваш страховик, швидше за все, повідомити про невиплату на кредитні організації ..

# 5 – ті, тарифи можуть зрости в результаті помилки приятеля

Багато людей не усвідомлюють відповідальність вони беруть на себе, коли вони діляться своїми автомобілі з друзями та родиною. Якщо, наприклад, ви позичити ваш автомобіль, щоб ваша сестра, і вона потрапляє в стіну на стоянці, ваші премії, ймовірно, йти вгору.

Коли ви перемикаєтеся організацій авто страхування, викличте вашої старої страхової компанії і попередити їх про свої наміри. Передайте в страхову компанію певну дату вам це потрібно, щоб відбутися. Чи повинні вони просити письмове повідомлення, попросіть їх, щоб надати вам формальний формі скасування повинні бути підписані і повернені.

На боці записки: переконайтеся, що ваш новий поліс страхування автомобіля набуває чинності до старої політики впадати. Якщо ні, то ризикує залишитися незастрахованих |. Переконайте вашого нового авто страхування передбачає ефект якраз перед старим страховий поліс фактично припинена. Якщо ви цього не зробите, ви можете виявити, вам не доведеться страхування автотранспортних засобів. Ви побачите числа специфіки приховані усередині вашого договору страхування автомобіля, який може або зберегти Ваші кошти, або встановить вам назад розшарування. Ознайомтеся з положеннями та умовами. Ви, швидше за все, виявите, рішення, щоб знизити щомісячні ставки в той час з’ясувати, як уникнути дорогих головних болів пізніше в житті.