п’ять простих методів зберегти премій зі страхування життя низький

Страхування життя є те, що більшість людей не повинен носити. Він захищає ваш чоловік, і діти повинні з тобою щось трапилося і в цьому процесі забезпечує спокій для вас, знаючи, що ви захищаєте їх. Хороша якість не вимагає вищою ціною.

Там тисячі речей, які впливають, скільки вам доведеться платити за страхування життя, але я представила список 5 простих способів ви могли б скоротити, скільки вам доведеться платити. Ви, безумовно, заощадити на страхування, якщо ви будете дотримуватися їх.

Кинути палити: Куріння є одним з найгірших здоров’я рішень, які ви можете зробити у вашому житті. Більше того, це страшна фінансові, а також. Куріння є величезна трата грошей, тому що ви повинні платити за кожну сигарету, і це призведе до того, платежі по страхуванню життя рости.

Справа в тому, що куріння шкідливе для вашого здоров’я і, таким чином, швидше за все, змусить вас померти раніше, ніж пізніше. Страхування життя хоче, що ви повинні бути не курив їх виплаті

Надмірна вага також може вплинути на ваше життя. Люди з надмірною вагою частіше страждають практично з будь-якого великого стану здоров’я знаємо з більш високий кров’яний тиск з підвищеним ризиком розвитку діабету.

З точки зору страхування, надмірна вага є ризикованим, і страхові компанії завжди хочуть зменшити їх ризик. Таким чином, якщо ви хочете, щоб заощадити гроші на страхування життя (Не кажучи вже про медичне страхування) Спроба втратити частину ваги.

Компенсації мають бути засновані потрібно, якщо ви купуєте поліс страхування життя, купіть тільки те, що ви думаєте, що є абсолютною необхідністю, і дійсно необхідні вам. Гарне емпіричне правило достатньо, щоб покрити 10-20 років стоїть втраченого доходу. Поліс страхування життя пропонує $ 500k до $ 1000000 охоплення буде ідеально, якщо ви валового $ 500 тис. на рік.

Очевидно, що ви хочете, щоб переконатися, що ті, хто залежить від вас отримати фінансову підтримку, необхідну їм має щось статися. Однак, немає ніякого сенсу платити за багато додаткового покриття, що гроші, коли, ймовірно, можна знайти краще застосування.

Купівля страхування життя дитячих висловився проти, так як це погана ідея для майже всіх простих Причина в тому, що страхування життя має компенсувати втрачати в доходах, яке відбувається ви повинні померти.

Відмінно! так як вони ваші діти (імовірно) не заробляють доходів у них немає потреби в страхуванні життя. Щоб переконати батьків, щоб купити страхування життя, тим не менше, ці компанії експлуатують страхи нових батьків у спробі переконати їх, що вони погані батьки, якщо вони не покривають своїх дітей. У 99% цих тверджень не відповідає дійсності, так економте гроші, які ви витратили б на їх страхування життя і вкласти їх за їхню освіту.

Отримати ряд оцінок Страхування життя: Так само, як коли ви в магазині елементи будь-якого типу, це платить, щоб порівняти ціни в магазинах, перш ніж купити страхування життя. Ніколи не думайте, що будь-яка цитата, навіть однією з декількох компаній, є найнижчою той, який ви можете отримати. Завдяки Інтернету, це тепер так легко стрибати на лінії і перевірити всі види різних веб-сайтів для Котирування по страхуванню життя. навіть якщо немає. При оплаті страхування автомобіля є необхідністю, а платять більше немає.