п’ять причин, чому Asda страхування є найкращим варіантом для вашого автомобіля страхові потреби

Ви шукаєте страхування для вас або ваших цінних властивостей? Тоді ASDA страхування може бути відповідь ви шукаєте. ASDA пропонує страхування автомобілів, страхування житла, страхування життя, страхування домашніх тварин, страхування подорожей і навіть ван страхування. Ціна, яку ASDA можемо запропонувати вам дуже конкурентноздатні в усьому Сполученому Королівстві.

Є багато причин, чому ASDA Страхування є кращим вибором для ваших потреб страхування. По-перше, якщо у вас є якісь питання, що стосуються ASDA страхування та страхових продуктів, які вони пропонують, центри ASDA дзвоню, представників замовника поруч, щоб відповісти на ваші запитання або надати Вам страхування цитати.

По-друге, страхування котирування ASDA дає вже включають в себе порівняння цін цілих 20 страхових компаній. Тепер це економить час і зусилля, особливо для зайнятих людей.

По-третє, зі страховими ASDA, клієнти будуть мати безпроблемний процес страхування поряд з знижку, досягає 70%, особливо для тих, хто хоче подати заявку на страхування автомобіля. Розбивка політики ASDA страхування тендерів трьох різних рівнях політику для водія та членів їх сімей. Ще одна особливість ASDA страхування його охорони, з не-претензію знижкою.

По-четверте, ASDA Страхування може запропонувати додаткове покриття медичних витрат, як, стерео обладнання, крадіжка або пожежа третьою стороною. Для отримання інформації щодо висвітлення ASDA і додаткових послуг, таких як, це, власників полісів може вийти в інтернет, крім виклику 24-годинна гаряча лінія.

При виклику по телефону довіри, переконайтеся, що ви попросите підтримки клієнтів усю необхідну інформацію для того, щоб дати вам цитату, яка охоплює всі деталі вам. Наприклад, якщо ви шукаєте цитатою страхування автомобіля, переконайтеся, що у вас є модель автомобіля і тривалості страхування. Він також допомагає дізнатися пробіг автомобіля на сьогоднішній день, а середня миль автомобіль зазвичай подорожує на рік.

Ви також повинні знати, як багато водіїв ви плануєте покрити страхуванням, включаючи вік і ставлення водіїв. Якщо ви хочете, щоб отримати знижку пропозиції від страхових ASDA, ви також повинні готова типу водійських прав і історію водія.

По-п’яте, є багато угод, коли ви вирішите отримати ASDA страхування в Інтернеті. З одного боку, ви отримаєте настільки ж високо як 10% знижку на пряму політику, яку ви купуєте. Якщо немає ніяких претензій з боку клієнтів, онлайн-покупки також може дати покупцю колосальні 70% знижку. Якщо політика набула охоплює більш тривалий період і політика власника не виражає ніяких претензій, ставок дисконтування, безсумнівно, будуть вище.

ASDA страхування пропонує так багато більше надмірностей і знижки для власників політики. Якщо ваш автомобіль менш ніж за вісім років, ASDA страхування рекомендує отримати спеціальне покриття для ремонту на дорозі. Отримати хороші пропозиції, якщо ви накладіть один страхування автомобіля до загального сім’ї вище 25 років.

Якщо ви любите подорожувати Європою, відчувають себе більш захищеними зі спеціальним покриттям європейського Асди.

Найкраща частина про ASDA страхування при прийнятті страхових виплат. Все, що вам потрібно зробити, це набрати телефон довіри і професійні представники клієнту увагу до ваших потреб. Гаряча лінія доступна круглий з годинником, так що ви можете дня і ночі. Ви можете отримати телефонну лінію на веб-сайті страхової ASDA, осторонь від багатьох корисну інформацію ви можете отримати, щоб ваша страховка.