п’ять основних пунктів, коли ви оцінюєте середня вартість страхування життя

Кожен раз, коли розрахунку ціни поліса страхування життя, ви ніколи не повинні забувати їх в даний час існує змін до положення з планом, у вас є для покриття прихований витрати, такі як плата за угоду і додаткових витрат щодо страхування життя, змінні повинні бути прийняті до уваги, страхування життя поряд з типовими захисту двісті п’ятдесят тисяч з тисячі двохсот до двох тисяч ставок, а також термін страхування життя володіє типовим захист $ 250 000, щоб отримати термін за участю десяти до двадцяти років.
Два види страхування життя є терміновими і цілому. Все життя і перспективні плани по страхуванню життя мають різні витрати, так як вони вигідно вони пропонують також відрізняються. Є й інші речі, щоб розглянути в середньому вартість страхування життя крім його класифікації. Страхування життя веде використовувати ці фактори, щоб придумати право продуктової пропозиції для потенційних клієнтів. У випадку, якщо ви шукаєте страхового покриття, то ви повинні тримати речі, згадані тут, для того щоб мати ідею Середня вартість:
Існують відмінності в умовах політики
Однією з умов участі в терміні життя політики є те, що тільки виплачує смерті користь бенефіціара. Навпаки, цілий страхування життя являє собою інвестиційні вигоди і не вимагає мавпи ринку засобів або ощадні облігації. Страхувальники також мають можливість позичати гроші у своїх цілому по страхуванню життя на підставі її грошової вартості.
Можливо, вам доведеться платити, як прихованих платежів комісій і додаткових зборів за страхування на випадок смерті
Для тих, хто хоче купити цілому по страхуванню життя, важливо розглянути додаткові платежі і збори, такі як ті, які можуть бути об’єднані в рамках політики. Частини страхової, яка дає інвестиції і вартість страховки може бути ціна. Вартість для покупця включає в себе премії, адміністративні збори, і, можливо, комісії агента. Небажані і непередбачені звинувачення дуже малоймовірні для тих покупку термін страхування життя.
Характеристики особистих і стилем життя будуть прийняті до уваги
Страхова компанія також розглядає кілька особистих факторів клієнта, коли ціни на свої поліси страхування життя. Якщо ви хочете про придбання страхового віку застрахованого і стан здоров’я завжди беруться до уваги. Для оцінки будь-якої людини благополуччя, здоров’я іспиту можуть знадобитися. Преміум ціни можуть змінюватись в залежності від таких факторів, як куріння і інші способу життя. Ті люди, які не курять і в кращому стані здоров’я доведеться платити більш низькі премії, ніж ті, хто курять і мають різні проблеми зі здоров’ям.
$ 250 000 цілих страхування життя обходиться в середньому в $ 1200 до $ 2000
Середній розмір допомоги цілого поліса страхування життя станом на серпень 2009 року склала $ 250 000. Премії за цей рівень охоплення від $ 1200 до $ 2000 на рік і буде змінюватись в залежності від різних заданим критеріям.
Базове покриття для терміну страхування життя складає $ 250 000 для 10 до 20 річного терміну
Термін життя відрізняється від цілому по страхуванню життя, в якому немає ніяких додаткових витрат, крім премії та комісії для агента. Середнє охоплення $ 250 000 можна заплатити $ 300 до $ 500 щорічно протягом від 10 до 20-річного терміну. Зазвичай термін страхування життя дає своїм страхувальникам можливість оновлення своєї політики в сфері додаткової терміни після встановленого терміну. Якщо поновлювані гарантії включені в політику, то будь-які умови, додані до вихідної політики включений за тією ж ціною.
При погляді на різні продукти страхування життя, це добре для розгляду різних факторів, які будуть впливати на вартість поліса.