п’ять міркувань дешеві Автострахування Каліфорнії

Просто той факт, що є багато авто страхових компаній з різними політиками і вимогами для кожної держави зробити вибір правильного покриття важко. Ряд альтернативних варіантів, але, хто хоче інвестувати переважання часу хешування за вибір, перш ніж зробити остаточний вибір? Хто, запитаєте ви? Той, хто хоче отримати найкраще справу і, можливо, заощадити сотні доларів, ось хто. Цей процес буде варто, якщо, зрештою, ви вирішили вибрати той план, який найкращим чином відповідає вашим потребам. А якщо ні? Тоді ви витрачаєте свій час з самого початку.

Для тих, хто проживає в Каліфорнії, є п’ять критичних кроки можна почати, щоб поліпшити свої шанси заручитися найкращою політикою і найкращі ціни.

1. зрозуміти вимоги Каліфорнії державного страхування

Це обов’язково. При первісному реалізувати вашу потребу в авто страхування, перш ніж зробити що-небудь ще, перевірити страхування державою вимогам. Знайте, що ваші обов’язки.

Каліфорнія мандатів законом штату мінімальні тілесні ушкодження відповідальності межах $ 15000 за постраждалий до в цілому $ 30 000 за аварію. Крім того, відповідальність матеріального збитку необхідно також з $ 5000 кордоні зони мінімуму. Це основний план страхування часто називають 15/30/5 охоплення.

Необхідні мінімуми для автомобілістів в автомобільні Каліфорнії встановлений рівень ризику плану становить 10 000 / $ 20 000 / $ 3000. Знову ж, ці мінімуми водій несе відповідальність нести.

2. Визначте бюджет

Компанії автострахування в повній мірі усвідомлюють, як їх конкуренція працює, а що вони зарядки для ставок.

Ви повинні знати цю інформацію про швидкість, теж, так що ви можете створити добре продуманий бюджет. Ви, безумовно, керувати своїми витратами життя. Ви повинні знати вартість вашого автомобіля. Враховуючи обидві частини інформації, визначити страхування Вашого автомобіля бюджету. Ретельно розраховувати, що ви можете собі дозволити, знаючи, що ви повинні принаймні, придбати madated покриття державою мінімуму.

3. знайти сайти автострахування

Ласкаво просимо на новий спосіб для пошуку авто страхування. Зрозумійте, що сотні компаній автострахування можна легко знайти через Інтернет. Ви дійсно хочете, щоб фунт тротуар, коли ви можете виконати ту ж задачу швидше, в піжамі, потягуючи гарячий шоколад? Я не вірю в це?

Пам’ятайте … Ви вже встановили бюджет. Нехай це буде вашим гідом. Шукайте автомобіль страхових тарифів, які входять у ваш бюджетних обмежень. Ніколи не спокуситися ставки, які здаються занадто добрими, щоб бути правдою. Завжди пам’ятайте, що ви намагаєтеся знайти страхові тарифи в межах вашого бюджету. Крім того, ніколи не забувайте приказку: “Ви отримуєте те, що ви платите за”.

4. провести власні дослідження

Коли ви закінчите інтернет-пошуку, ви, швидше за все, є кілька автострахування вибори, які вписуються у ваш бюджет. Зараз інвестувати ще тридцяти до шістдесяти хвилин особисто розслідуванням цих компаній. Який їхній досвід у цій галузі? Як швидко вони платять претензії? Чи вони коли-небудь відмовляються платити претензії? Проводити власні експертизу, перш ніж прийти до остаточного рішення.

Ви знаєте кого-небудь, хто використовував ці компанії послуги? Розпитайте. Ви будете здивовані тим, що ви можете встановити, просто ставлячи питання.

5. розслідування всіх можливих знижках

Каліфорнії відбувається пропонувати знижки для літніх водіїв, хороші водії, хороші студенти, оборонні класи водіння, безпечні транспортні засоби, а також низьким рівнем доходу і мульти-охоплення політики. Знайте, такі знижки не завжди пропонували, але це ніколи не завадить, щоб дізнатися, чи не так?

Незалежно від страхової компанії ви обираєте, завжди спати на ваше рішення до здійснення. Додатковий день, щоб провести ряд додаткових належної обачності НЕ буде фінансово шкідливим. Отримати деякі компанії забирати додому матеріали, читав їх, і проконсультуватися зі своїм персонал обслуговування клієнта. І потім, прийняти остаточне рішення на основі отримуєте найкраще покриття для суми грошей, яку ви змогли бюджету.