п’ять днів, коли ви хотіли б страхування автомобіля

Австралійці пощастило мати багато варіантів на столі, коли справа доходить до прийняття рішення про страхування автомобіля. Однак, якщо ви є власником або шукаєте, щоб купити старий автомобіль цінних варто скажімо, $ 10 000 або більше, або навіть зовсім нового автомобіля від автодилера вам потрібно більше, ніж звичайний зелений ковзання CTP.

Чи виникали у Вас не продовження повне страхування автомобіля? Або ви ніколи не купили новий автомобіль або старий автомобіль цінним і думав, що ви могли б заощадити гроші, не сплачуючи за страхування автомобіля? Якщо так, то ви не самотні. Значній частині автомобілістів в Австралії водіння з тільки основні CTP зелені покривні зазвичай через низьку грошової вартості транспортного засобу. Найбільше турбує, є значна меншість автомобілістів водіння незаконно, незареєстровані і незастрахованих.

На щастя, автомобіліст, який має повне страхування автомобіля має захист шкоду їх власним автомобілем і охоплює за будь-який збиток, може призвести до виникнення у власність інших осіб. Крім того, австралійські постачальник страхування автомобіля, AAMI, дозволяє водієві вибрати більш значним надлишком для того, щоб більш низькі премії.

Тепер, ось п’ять днів, коли ви хотіли б страхування автомобіля:

Автостоянка Blues: Це жваву суботу в торговому центрі. Автостоянки повне і простору дуже мало, і далеко один від одного. На жаль, це досить часто для людини, покупця недооцінити їх вступу в місце для парковки і подрібнити їх бампера довжини ваші цінні автомобіля. Пам’ятайте, що навіть трохи Bump приділяється чужого автомобіля може коштувати тисячі доларів на ремонт.

Тріснуте вітрове скло: Проїжджаючи по шосе вільний камінь або шматок гравію можна клацнув в повітря швидко рухомих автомобілів і вантажівок попереду. Якщо камінь або шматок сміття досить великий, і це впадає в лобове скло автомобіля досить сильно, він може розбити або сильно тріснути, що призведе дорогі рахунки за ремонт.

Шторм пошкодження: Ви знаєте, дриль. Ваш автомобіль припаркований на вулиці, тим часом ви застрягли у вашому офісі і не може спускатися на вулицю, щоб перемістити ваш автомобіль у термін до одного з тих загрозливих буря прокатки до кінця! Сідней і інші прибережні центри вздовж Східного узбережжя є головними регіонами, будуть порушені сильні бурі. Наприклад, сумнозвісний грози, які прийшли через пошкодження в 1999 році більше 20 тисяч будинків і будівель, взяв своє на близько 40000 автомобілів і навіть пошкоджені 25 літаків в аеропорту Сіднея. Б ваш автомобіль буде застрахований, якщо воно було пошкоджено в таку бурю?

Крадіжка автомобіля: Іноді ваших товаришів буде рухатися ваш автомобіль навколо кута вулиці для сміху, але, на жаль, якщо у вас є автомобіль вкрадений для реального ви будете серед натовпу жертв автомобільної злочинністю. З січня 2007 р. – грудні 2007 року, на основі списку з двадцяти автомобілів вкрадені, близько $ 29,1 млн. Варто автомобілів були збив. Справді, в середньому було 187 викрадених кожен день в Австралії. На щастя, премій ви платите за повне страхування автомобіля покриє збитки. Деякі страхові компанії навіть дати вам безкоштовні послуги таксі та до 14 днів прокату автомобілів.

Аварія: Якщо вам трапиться бути в аварію, ми сподіваємося, будь травми (або гірше), завдані інший водій або самі будуть мінімальними. Крім того, ви, безсумнівно, аварії призвести до пошкодження автомобіля з панелями потребують побили, основні механічні виправлення та інші ремонтні Smash.