п’ять виправдань люди використовують для не купує довгостроковий догляд і чому ніхто з них не витримує жодної критики

З мого досвіду в роботі з літніми, ось п’ять найбільш пропонованих причин, чому люди не придбали довгостроковий догляд. У більшості випадків, причини не є дійсними. Не можна сказати, що вони не має ніякого сенсу, це пов’язано з браком інформації. Так от велику п’ятірку поруч із деякою ідеї, які можуть змусити вас переосмислити свою позицію.

1. Відмову. “Я ніколи не доведеться тривале лікування-Я ніколи не йду в будинок престарілих.”

Є кілька способів, щоб дивитися на це. По-перше, це правда, що близько 50% населення буде йти в будинок престарілих в якийсь момент-зазвичай в самому кінці життя. Але це також означає 50% не буде. Це кидка монети.

Тим не менш, 50% є досить високий шанс. За відсутності коштів призначені для тривалого лікування, людина практично без активів до Крік і людина зі скромним активів може швидко розсіятися всю свою нерухомість. Так що це страхування від невідомої, як і інші страховки. У вас є страхування від пожежі на вашому домі? Скільки разів ваш будинок згорів?

Візьмемо такий приклад: Є багато більш тривале лікування ситуацій, ніж вхід в будинок престарілих. Що вам може знадобитися догляд на дому, дорослий дитячий сад, допомога життя або хоспісу. Всі ці довгострокові варіації догляду вимагають гроші.

2. “Це занадто дорого”.

Це дуже добре може бути. Ви можете мати проблеми зі здоров’ям. Ви можете бути занадто старий, щоб отримати хороший тариф. Але для цього потрібно мислити нестандартно.

Є цілий ряд речей, які ви можете зробити, що тягне за собою просто “переміщення активів по всьому”, що забезпечить довгострокові вигоди догляду. Жоден з них вимагає з кишені премії.

Наприклад, є страхові компанії, які дозволять вам “обмін” все, або частину, CD, ренти, поліса страхування життя або ІРА за продукт, який має більшість атрибутів фонду передаються і має довгостроковий догляд Переваги для завантаження.

3. “Мої діти будуть піклуватися про мене.”

Може бути. Але значною мірою напевно, якщо ви живете в сільській американської, і це в кінці 1880-х років. Сьогодні, сім’ї розкидані по всій країні. Стільки, скільки це звучить як хороша ідея на папері, насправді це важко зняти без тертя десь.

4. “Я ветеран-VA буде піклуватися про мене.”

Знову ж, може бути. По-перше, вони повинні мати ліжко для вас. Пам’ятайте, що існують 70 млн. бебі-бумерів прямо позаду вас, і це все про попит та пропозицію. Економісти вже передрікають, що будинки престарілих не зможе бути побудована досить швидко для населення в цілому, а тим більше розширення В.А. лікарень.

Перед тим, як покласти всі ваші надії на VA, я запропонував би читати правила кваліфікації. Це тема сама по собі, але дозвольте мені дати вам кілька прикладів.

. У деяких місцях, ви повинні мати 70% службових інвалідності, щоб визначити.
б. Для інших, кращим варіантом може бути державною Догляд Будинку ветеранів. Ці, як правило, в палицях. VA забезпечує добові (59 $ в день в 2005 році), так що ветеринар, можливо, доведеться доплатити різницю, якщо державні субсидії для ветеранів низьких доходах відсутня. Там чекають списків, деякі протягом двох років.

Так роблю припущення, що В.А. буде піклуватися про вас не ставить блокування на тривале лікування.

5. Medicare буде охоплювати моїх довгострокових витрат на лікування.

Знову ж, це складна тема, яка потребує докладного пояснення. Скажу лише, що тут є багато обручі вам доведеться стрибати через навіть претендувати. По-друге, переваги пропонуються тільки протягом обмеженого числа днів. Крім того, більшість людей не можуть претендувати на максимальну кількість днів.

Кілька років тому, був популярний метод планування використовується для двоюрідного брата програми Medicare, Medicaid: Дайте або провести свій шлях у злидні, щоб ви могли претендувати на більше вигоди. Але тепер правила змінилися. Наприклад, можновладці були в стані “дивитися назад” всього три роки, щоб побачити, що було дано, щоб знизити рівень вашої нерухомості визначенню Медікейд бідності. Тепер це-п’ять років, а не з моменту активів (и) були віддані п’ять років з “додаток часу.” Справедливість у вашому будинку був раніше не береться до уваги, а тепер він є. Якщо у вас є більш ніж на $ 500 000 з власного капіталу, ви не маєте права.

Отже, суть в тому, що Medicare насправді не є довгостроковим рішенням для більшості людей.

Сенс всього цього полягає в заохоченні вам робити більше домашньої роботи, якщо ви запропонували будь-який з цих причин, не звертаючись довгостроковий ризик відходу. Одне з двох, ймовірно, відбудеться. Ви виявите, що те, що ви думаєте, було б ваше рішення дійсно немає або ви будете вирішувати цю проблему, піддаючись техніку планування або продукт, який раніше був невідомий для вас.