психічне здоров’я поради для виживання рецесії

Оскільки все більше і більше людей відчувають стрес з рецесії, це може бути більш важливим, ніж коли-небудь, щоб піклуватися про своє психічне здоров’я. Ці поради допоможуть вам зберегти Спад Blues в страху.

Візьміть тайм-аут

Молитви або медитації може бути дуже розслаблююча. Візьміть тайм-аут в першій половині дня і у вечірній час практикувати ритуали, які заспокоїти вашу душу. Природа може мати деякі потужні цілющі, а також. Відвідайте місцевий парк або озеро або взяти участь в екскурсії в країні. Візьміть собаку разом з вами теж. Домашні тварини можуть бути дуже заспокійливим, і дослідження показали, що вони можуть принести рівень тривожності людини вниз.

Візьміть його легко на себе

Це не час, щоб бити себе. Багато людей знаходяться в одному човні, не зі своєї вини. Будьте уважні до самостійної зневажливі зауваження, одна річ, ви можете контролювати ваше ставлення. Практика позитивного мислення заохочувати себе кожен день.

Проведіть час з друзями

Здорові позитивні відносини з друзями і сім’єю може піти довгий шлях до відганяючи блюз. Людська істота соціальне, і ми вимагаємо, гарне ставлення, щоб бути в наших силах. Це не означає, в чаті з кимось по електронній пошті або текстове повідомлення, потрібно особистому контакті один з одним. Так викличте друга або члена сім’ї ви ще не бачили в той час і плани, щоб зібратися разом.

Волонтерська може бути інший спосіб, щоб отримати більше соціальної взаємодії. Коли ви добровільно не тільки ви будете допомагати собі, ви отримаєте гарне почуття допомоги іншим.

здійснювати

Вправа може оживити вас і зробити вас почувати себе краще. Особливо, якщо ви бачите декілька зайвих кілограмів сходить у цьому процесі. Вправа також великий позбавлення від стресу, тому не дозволяйте вашій тренування ковзання в цей час. Спробуйте знайти будь-якої діяльності, які Вам подобаються, так що ваші тренування може бути весело, а також. Якщо ваша стара рутина стає нудним, реєстрація для деяких класів, спробуйте йогу або тай-чи, наприклад.

Їжте здорову їжу

Дізнатися, що правильне споживання калорій для вашого віку, зростання і підлогу і спробуйте з’їсти потрібну кількість калорій щодня. Заповнення першої на здорові фрукти, овочі та цільні зерна. Зберегти високу солодощі калорій за минулий і не забувайте пити багато води.

Виспіться

Побільше спати. Отримання достатньої кількості сну проходить довгий шлях до поліпшення психічного здоров’я. Більшості людей потрібно близько восьми годин на добу, ще трохи, і трохи менше. Маючи вечір рутини може допомогти вам передач вниз і отримати спати ночами і уникати кофеїну після 2:00 вечора

Звернутися за допомогою

Якщо ви слідували цим радам, і як і раніше насилу справляються, шукати професійну допомогу. Поговоріть зі своїм духовенством або близького друга або шукати кваліфікованого професійного психічного здоров’я. Якщо фінанси проблеми, подивіться на районі центру психічного здоров’я, де вони мають змінним графіком плату.

Пам’ятайте, що ми в кінцевому підсумку вийти з рецесії. Щоб витримати шторм однак, здоровий погляд буде необхідно. Турбота про себе фізично і емоційно протягом цього грубе час буде гарантувати, що вам буде краще в змозі витримати бурю.