пряме страхування подорожей додає до конкурентоспроможності індустрії туризму і це приносить користь митних

Пряме страхування подорожей дозволяє невеликим компаніям страховку, щоб конкурувати на туристичному ринку страхування сьогодні. Це конкурентоспроможності дозволяє споживачам мати ряд постачальників на вибір при купівлі туристичного страхування і допомагає зупинити великі компанії від створення монополії на ринку.

Пряме страхування подорожей дозволяє споживачам купувати їх страхування подорожей безпосередньо через Інтернет. Пряме страхування подорожей дозволяє клієнтам купити страховку швидше і без проблем, без подорожей і консалтингові часу. Коли хтось купує прямого страхування подорожей від компанії в Інтернеті або інтернет-підрозділ більш великої компанії споживач отримує знижки, які відображають низьку кадрових, необхідних для продажу страхування подорожей безпосередньо через Інтернет. Коли мандрівник вирішить придбати туристичну страховку безпосередньо вони повинні будуть переконатися, що страховий поліс відповідає їх вимогам, і більшість компаній мають всі засоби онлайн для споживача, щоб прийняти обгрунтоване рішення. Це виключає зборів агентів і дозволяє людям купувати їх рівень страхування поїздок зі знижкою. Пряме страхування подорожей до цих пір охоплює великий спектр страхових ризиків, пов’язаних з повністю стиск політики основних політик і фахівець страхування для свят, які можуть потрапити в високому ризику в результаті більш високих медичних витрат або випадків розкрадання або вимагання.

Пряме страхування подорожей допомагає зробити конкурентному ринку страхування подорожей, дозволяючи невеликим компаніям конкурувати з великими компаніями, залучаючи споживачів від туристичних агентств і безпосередньо в страхову постачальників. Без прямого страхування подорожей великих компаній буде мати монополію на ринку, як їх великі обсяги продажів запропонує їм занадто багато конкурентну перевагу над більш дрібних компаній. Пряме страхування подорожей також забезпечує покриття компанії, які вимагають, щоб співробітники подорожують випадково і знижки на щорічне страхування подорожей поїздки. Купуючи їх страхування самостійно, а не через турагента, великі компанії можуть отримати більш конкурентоспроможні ціни на поліси, що покривають частих мандрівників і туристів щорічно.

Пряме страхування подорожей також приносить користь окремого мандрівника, який запланував довгу подорож з кількома зупинками в Комісії у справах турагента буде значним, коли план страхування спеціаліст для унікального свята ставиться на місце. Купуючи таку політику онлайн пряме страхування подорожей буде значно дешевше. Пряме страхування подорожей також надає знижки на основне страхування подорожей для дешевого відпочинку і разові поїздки. Перебуваючи в змозі отримати доступ до політики для всіх різних типів поїздок і свят через пряме страхування подорожей, страховий ринок в цілому залишається конкурентоспроможною.

Пряме страхування подорожей дозволяє невеликим компаніям працювати на ринку тим, що з будь-якої веб-додатків вимогам процесу кадрового знижуються. Ці скорочення витрат текти назад до споживача, будь то особи, організуючого довгого кругосвітньої подорожі, подорожі на останнього відрядження хвилину або щорічну поїздку Конвенції. Якщо ви плануєте відпустку або особисто піклуються подорожі Вашої компанії страхові потреби виходити в Інтернет і організувати ваше супровідний безпосередньо.