пряме страхування автомобіля – новий напрямок у авто страхування

До недавнього часу, спосіб придбання авто страхування не бере участі знайти авторитетного агента, який запропонував страхування клієнтів необхідно. Наступним кроком у цьому процесі є визначення, який рівень страхування автомобіля потреб клієнтів. Цей крок, для більшості споживачів, являє собою компроміс між ціною і рівень охоплення вони можуть жити. Після бізнес полягає споживач зазвичай не буде говорити з агентом, поки їх політика не є для оновлення чи позов повинен бути заповнений. Існує правило, націнка на вартість страхового поліса за рахунок компенсації, належної агенту для надання послуги.

Існує нова тенденція, яка з’явилася у світі авто страхування, що є економія споживача гроші. Ця тенденція є продукт під назвою прямого страхування автомобілів. Просто пояснив, це означає, що агент змінної в рівнянні Автострахування була вилучена. Пряме страхування автомобіля має практично негайний вплив усунення частини вартості авто страхування, видаливши комісії агента. Спосіб придбання прямого страхування автомобіля в основному здійснюється в режимі онлайн. В результаті дешеві автострахування ставки передається споживачеві. З агентом видалені з рівняння прямих пропозицій автострахування дозволить вам швидко і легко змінювати рівні охоплення на льоту, щоб подивитися, як воно впливає на швидкість страхової політики. Споживач не доводиться мати справу з агентом, намагається продати їх на покриття, в якому споживач може обійтися.

Купівля прямого страхування автомобілів онлайн, звичайно, дешево, але це не відноситься до якості покриття. Для того щоб запропонувати страхування автомобіля для споживачів, компанії за законом зобов’язані платити за вимогами та пропонують ті ж покриття для всіх клієнтів. Що це означає в кінцевому рахунку, є те, що при купівлі дешевих (ціна) онлайн пряме страхування автомобіля у вас буде той же обхват, як якщо б ви придбали від політики незалежного агента. Особистий рівень обслуговування клієнт отримує від агента за умови автоматичного політика така ж, як політики пропонується з компанією, що надає пряме страхування автомобіля.

Занепокоєння багатьох споживачів, можливо, про покупку дешевих онлайн пряме страхування автомобіля пов’язана з тим, що станеться, якщо страхувальник потрапив в аварію і повинна подати позов. Одна справа мати на увазі, що, коли споживач потребує аварії ремонт на транспортному засобі агент не робив ремонти особисто. Насправді, більшу частину часу агента не був залучений в процес претензій, якщо страхувальник спеціально не просив його. Позов був займатися сервісний центр, що спеціалізується на обробці претензій страхувальника. Цей рівень спеціалізації існує вже досить довгий час. Це претензії процес такий же в компаніях, що пропонують онлайн “дешевих” прямого страхування автомобілів.

Коротше кажучи, якщо ви шукаєте, щоб заощадити гроші і звикли мати справу з агентом по вулиці, ви повинні дивитися, щоб багато з доступних дешевих онлайн прямий автомобільні страхові компанії. Ви побачите, що рівень охоплення та якості послуг Ви звикли від агента доступні на набагато знижкою. Відвідайте Слон Автострахування Інтернет, щоб отримати дешевий цитату на страхування автомобіля.