пруденційних представить страхування життя стимулювання для клієнтів, щоб залишатися здоровим

У прагненні заохочувати своїх клієнтів, щоб стати здоровішими, страхової компанії Prudential, один з найбільших страховиків у Великобританії, є запропонувати великі знижки по святах. Ідея полягає в тому, щоб почати “платити” людей до зміни способу життя, що буде корисно для них, як і ходити в спортзал, відмова від куріння або купувати більше фруктів і овочів. Якщо клієнти приймають ці зміни в своєму повсякденному житті, вони будуть мати право на деякі привабливі нагороди.

Цей крок з боку Prudential приходить після британців очолила таблицю за те, що жирні нацією в Європі, при цьому майже 60 відсотків жінок в Англії і Шотландії надмірною вагою або ожирінням, і близько двох третин чоловіків був оголошений як надто важкий для свого зростання.

Нагороди у продажу включають £ 10 зворотний квиток на Eurostar в Париж, Лілль чи Брюсселі, три рази на рік. Або 40 відсотків знижку необмежену перерви туристичної компанії Марк Уорнер кожен рік, і з їх свята обходиться в середньому 2000 фунтів стерлінгів, Prudential здорового клієнти могли зробити економію близько 800 фунтів стерлінгів.

Виконавчий директор і PruHealth PruProtect, Шон Меттісон сказав: “Найбільш наочні статистичні дані показують сьогоднішні діти будуть мати більш низьку тривалість життя, ніж їхні батьки. Це перший раз, коли це сталося. Третина ракових захворювань можуть бути розірвані через способу життя, в основному ожиріння і куріння вирізання. Ми всі знаємо, що ми повинні робити, щоб піклуватися про нас, але ми потребуємо підбадьорення, щоб зробити ці зміни. ”

Схема ставиться до клієнтів, які купують PruHealth приватної медичної страховий продукт, або поліс страхування життя PruProtect. Всі клієнти починають плану з членства Бронзовий незважаючи на їх ваги і фітнес, і може заробити «життєздатності» очок, щоб перейти через інші рівні, срібло, золото і платина.

Точки, накопичений в ряді напрямків з 10 балів за ходити в спортзал, до 200 балів за відмову від куріння.

Чим вище рівень членства, тим краще переваги клієнти можуть очікувати. Прикладом цього є із зворотними квитками на Eurostar, з бронзовим членів платити £ 75, срібний членів платити £ 50, £ Золото членів і 25 членів Платиновий тільки того, щоб заплатити 10 £.

Радник з питань політики Метт Морріс з LifeSearch, фахівець фінансової компанії рада сказав: “Якщо вони використовують ці додаткові послуги пороти бідного продукт, то це було б проблемою. Але ці продукти складають там самостійно. З точки зору компанії, тим здоровіше клієнтам тримати себе, тим менше шансів, що вони повинні виплатити, так це виграти в обох напрямках. ”

Пропозиція повинна бути введено Prudential в той час, коли люди мають менше наявний дохід, в надії, пільги будуть більш привабливими для людей, які шукають, щоб зробити заощадження.

З фірми також справляння більш високих премій за надмірною вагою або ожирінням людей, «товстим податку» призвело не в формі людей намагаються дозволити собі витрати на страхування життя.

Здоровий 55-річний чоловік, який не є курцем і з вагою проблем немає, доведеться платити в середньому 1000 фунтів стерлінгів на рік на £ 150 000 поліса страхування життя. Тим не менш, Огрядний чоловік того ж віку, виявили б, що їхні щорічні премії за 25 років політики кришка буде коштувати їм додаткові 500 фунтів стерлінгів.