про, що вимагає ніякого медичного іспиту цитати страхування життя

Якщо вам цікаво, що це буде коштувати вам, щоб отримати поліс страхування життя без того, щоб запланувати медичне обстеження, ви можете отримати необхідну інформацію по, що вимагає ніякого медичного іспиту цитати страхування життя в Інтернеті.

Ви можете просто зробити пошук в Інтернеті зі страхових компаній, які продають таку політику. Відвідайте кожен з сайтів, щоб перевірити ціни кожен зборів та сум покриття, що політика містять. Всі цитати страхування життя є безкоштовними, так що ви можете запросити, як багато або як мало, як ви хочете і порівняти результати, щоб вибрати політику, яка найкращим чином відповідає вашим потребам.

Фактори, що визначають ціну на медичне обстеження не цитати страхування життя, які ви отримуєте ваш вік, стать, ваша вага і висоту і чи дійсно ви використовуєте тютюнових виробів. Це також відноситься до мають використовуватися тютюнові вироби протягом останніх 12 місяців.

Там буде простору на веб-сайті сторінку для введення відповідей на ці питання. Чим ви старше, тим дорожче ця політика буде. Стать грає роль у визначенні цін політику, тому що жінки мають тривалість життя, ніж чоловіки.

Страхова компанія просить про ваше зрості і вазі, щоб визначити, якщо у вас надмірна вага і як такі ризики йдуть протягом терміну дії поліса. Це також відноситься до застосування тютюнових виробів, яка пов’язана з терміналом захворювань.

Без медичний іспит, ви більший ризик для компанії зі страхування життя, і він використовує відповіді, які вказуються на ці питання, щоб визначити ніякого медичного іспиту цитати страхування життя це дасть вам. Ви не повинні приймати будь-яку цитату, яку ви отримуєте, тому що ніхто з них не є обов’язковими. Вони просто послуги, які страхові компанії пропонують для того, щоб залучити вас в якості потенційних клієнтів.

Сума покриття, що ви хочете мати на не медичні цитатою страхування життя іспит також є чинником, який впливає на загальну вартість. Чим більше покриття ви хочете, тим вище премія буде. Зазвичай страхування життя продається в блоках $ 5000 або $ 10000, тому, звичайно, більше блоків ви купуєте, тим більше ви платите.

Довжина термін має особливе значення, коли вам не потрібно мати медичне обстеження. Премії залишаються однаковими для життя цього терміна, тому якщо ви обираєте 30-річний термін ви знаєте, що ваші премії ніколи не підніметься протягом цього періоду. Довгостроковій перспективі також має більш низьку ціну на додаток до даючи Вам душевний спокій, знаючи, що ви захищені на строк.

У той час як фактична вартість без медичного цитати страхування життя іспит може звернутися до вас, можливість все ще існує, що Ви могли бути відмовлено в такій політиці. Він не призначений для осіб, які вже мають небезпечні для життя захворювання, такі як рак, діабет, ВІЛ та інших захворювань.

У деяких країнах існують обмеження на види медичних умовах можна мати, щоб купити страхування життя без медичного іспиту та правила, що стосуються цього також розрізняються між страховими компаніями. Здебільшого, люди, які роблять такі покупки полісів страхування життя, які не вимагають медичного обстеження тільки хочемо достатнє освітлення для їх витрати на похорон або покинути свої бенефіціарів дещо.