про тонкощі страхування з непрацездатності

Це є однією з форм страхування, яка охоплює доходи політику проти власника ймовірність страждання інвалідності в той час як в ході свого трудового життя, таким чином роблячи неможливою роботу і, отже, прибутку.

Багато робочі живуть один день за один раз і, ймовірно, тому вони не вважають покупці поліса страхування на випадок інвалідності само важливо, як поліси страхування життя, який обслуговує після кончини людини.

Те, що вони забувають, що перед смертю може призвести, наше тіло може постраждати незворотні деформації, що означає, що більше не може бути продуктивною, як раніше, і наші сім’ї, які ми так любимо, ймовірно, пройти фінансову прагнути.

Це також буде означати більше грошей, у той час як досягнення іншого утворення, або почати бізнес, щоб зайняти вас у вашому новому стані.

Коли я була маленькою, моя мама була на межі втрати одного з її ноги після перенесеного артриту, і протягом цілого року вона була безпорадна і на лікарняному.

Чотири роки по тому, в дощовий день, вона спіткнулася і впала, а інша нога отримала складний перелом, і вона знову залишилася не при справах на лікарняному.

Проблема з цим перелом був ще гірше, ніж артриту і протягом одного з половиною роки вона одужує будинку, роботодавець погрожує звільнити її, тому що її стан ставало безнадійним.

Я бачив, як мій батько раз, і він дійсно боровся матеріально і емоційно, щоб зберегти сім’ю варто, але у мене не було рішення, то.

Тепер, коли я дорослий, я знаю, що мої батьки необхідних для придбали політики було страхування на випадок інвалідності, оскільки це було б легше для моєї сім’ї у фінансовому відношенні.

Перед покупкою політики, це добре, щоб порівняти цитати з різних компаній, які, звичайно, повинні показати вам, що у них є сильна фінансова база.

При пошуку право цитати страхування на випадок інвалідності, розглянемо, як кожен страховик визначив “інвалідність”, щоб побачити те, що підходить вашій справі.

Пам’ятайте, що втрати роботи від свого роботодавця, тому що їх інвалідність робить їх нездатними виконувати конкретну роботу, що більше, не означає, що це кінець усьому.

Якщо ви втратили ноги в майбутньому це не зупинить вас від введення пальцями в офісному оточенні, але безумовно не ходити взад і про або скеледроми наприклад.

Інша річ, яку розглядає, якщо політика буде охоплювати нещасних випадків і хвороб, які є основними причинами інвалідності під час нашої трудового життя.

Деякі захворювання продовжують повторюються такі, що можна постійно перемикатися з роботи на лікарняне ліжко, і в такому разі, один повинні розглянути, як конкретний страховик буде виплачувати пільги для часткової або хронічної інвалідністю.

Також необхідно розглянути, коли допомоги виплачуються в повному обсязі і, якщо це буде, наприклад, застосовуються, якщо ми втратили слух, зір, використання кінцівок і так далі.

Розглянемо дізнатися, якби політики не підлягають анулюванню контракту, який описується експертів, яка буде краще, тому що страховик не може вносити зміни без ваших вказівок або запитів.

Відновлювані контракт інвалідності, яка гарантовано не те, що добре, тому що страховик може по праву підняти премії в будь-який час і навіть у кінцевому ваша політика

Умовний поновлюваних політики, як кажуть, бути гіршим з трьох, тому що страховик може поставити будь-яку умову на вашу цитату, підвищувати ставки без будь-яких повідомлень.

Детальніше про це статтю, пройшовши за посиланням нижче.