про страхування зайнятості

Він часто говорив, що погані речі можуть трапитися з вами, навіть без вашої співпраці. Те ж можна сказати і про роботу і кар’єру. Брак доступних робота, масові звільнення і скорочення, реорганізації і злиття, у сьогоднішньому швидко нічого темпами може трапитися. Коли мова йде про, досвід може мати руйнівні наслідки для багатьох, ще гірше, коли заощаджень не вистачає, борги високі і платежів, що мають заборгованість.

Бути готовим завжди кращий спосіб пом’якшити наслідки втрати доходу. Страхування на випадок зайнятості змушує вас продовжувати користуватися перевагами доходу. Страхування зайнятості може допомогти вам при отриманні материнства, хвороби послуги жалісливий допомоги, надавати підтримку члену сім’ї, який хворий, догляд за немовлям, навіть риболовля переваги та багато іншого.

Щоб подати заявку на страхування по безробіттю все, що вам потрібно зробити, це подати заявку онлайн. Страхування по безробіттю виплачується, навіть якщо заявник буде отримувати гроші, коли безробітні.

При подачі заяви на страхування по безробіттю “дані про стаж роботи” необхідно буде від вас, що ви повинні будете отримати від Вашого останнього роботодавця або довідка з місця роботи, як платити квитанції, платіжні квитанції та сертифікації.

Інші документи, які вам потрібно, коли ви подаєте заяву на страхування зайнятості буде включати в себе:

Номер соціального страхування. Якщо ваш SIN номер починається з 9, це означає, що ви іммігрант і потрібно буде також постачати ваших імміграційний статус і дозвіл на роботу. Ви повинні надати дані про стаж роботи, що охоплює останні 52 тижнів при зверненні за медичною та допомоги по хвороби, медична довідка має бути мебльована. При подачі заяви особисто, підготувати ваші водійські права, паспорт або свідоцтво про народження. Оздоблення також повну інформацію банку.

Чеки або анульована чеків від вашого поточного особового рахунку буде необхідно, а виплати будуть проводитися прямо на цей рахунок. При подачі заяви на батьківські посібники, номер соціального страхування іншого батька не потрібно.

Якщо ви подаєте заяву на отримання допомоги по догляду за жалісливим, медична довідка має бути наданий. Ви також повинні надати свою версію фактів, пов’язаних з причиною вашої безробіття. Разом з цією заявою від загальної заробітної плати до вирахувань, включаючи комісійні та інші пільги доходи, загальна сума, яку ви отримаєте в тому числі вихідна допомога, відпускні, пенсійні і т.д.

Не відкладайте при подачі заяви на страхування по безробіттю, затримуючи додатків за чотири тижні може призвести до штрафів або з нагоди втрати годувальника.

Якщо ви отримуєте фінансову допомогу формі соціальних послуг під час очікування, щоб отримати страхові претензії зайнятості, вам доведеться відшкодувати суму з вашої страхової виплати зайнятості.

Якщо ви нездорові і не може претендувати на вашу зайнятість страхування, призначення представника може бути призначений, щоб зробити додаток від вашого імені,

Після того як ви подали заявку на вашу зайнятість страхування, Ви отримаєте електронною поштою заяві вигода в тому числі код доступу та дати створення вашого першого доповіді. Маючи код доступу, ще не означає, що ваша заява вже було прийнято рішення о. Разом з цим буде інструкція щодо заповнення звіту.

Якщо ви подали звіт з усіма необхідними інформацією задоволені, то ви почнете одержувати ваші переваги страхування з безробіття через 28 днів після подачі заявки.