про страхування життя врегулювання

Врегулювання страхування життя є фінансова операція, в якій поліс страхування життя власника володіють правами на продаж політики третьої сторони по справедливої ​​ринкової ціни на суму, яка більше, ніж готівка викупна вартість пропонованих страховою компанією. Права власності політику після продажу страхового поліса отримати передані покупцеві і таким чином він стає бенефіціар політики надалі.

Політика життя поселення доступна тільки високим рівнем власного капіталу політика власників віці 65 років і старше. Хоча багато хто з страхувальників не знають про врегулювання угоди зі страхування життя до професійних фінансових визначає можливість життя поселення на них. Але ряд експертів погодилися з думкою, що інформування клієнтів про врегулювання поліса страхування життя має бути зроблено тільки в особливих випадках, і це має бути одним з фідуціарних обов’язків фінансового консультанта.

Кандидати, які матимуть право укласти угоду для врегулювання страхування життя повинні відповідати наступним вимогам: Страхувальник повинен бути у віці 65 років і старше, він повинен володіти $ 50 000 в якості мінімальної суми особі. Страховий поліс, який повинен бути проданий повинні були активними протягом як мінімум двох років, низьке значення капітуляції готівкові гроші, і премії має бути не менше 8% річних. Далі страхувальник повинен бути власником будь-який з наступних виду постачальників страхових саме політика: – універсальний життя політика, довгострокова політика, поліс страхування на випадок смерті, мінлива політики, політики виживання, регульована політика, спільні помирають першими політики.

Угода поселень страхування життя здійснюються фінансові радники від імені клієнтів. Деякі з радників, які стали все більше стають частиною життя арені страхування поселення-бухгалтер, юрист, фінансового планування, багатство менеджер, страховий консультант, планувальник нерухомості, сертифікований старший радник, і благодійні офіцерів довіри.

Життя страхова компанія виступає в якості покупця у врегулюванні угоди страхування життя і страхових компаній буде нести відповідальність за оплату клієнту суму, яка більше, ніж вартість здачі готівки. Він є обов’язковим, що життя провайдерів врегулювання страхування, має бути ліцензована в державі, де проживає власник політики. Є приблизно сорок один стверджує, що є певні правила щодо продажу політики третім особам.

Брокери життя поселення виступати в якості посередника між страхувальником, хто хоче продати страховий поліс і постачальник життя поселення, хто хоче придбати страховий поліс. Для надання цієї послуги брокера стягує певний відсоток комісії, щоб продати цю політику. Коротше кажучи, він виступає в якості посередника між двома сторонами і збори певний відсоток комісії.

Фінансовий інвестор, як відомо, як фінансування осіб, тому що вони, хто надають капітал або фінанси для життя здійсненні операцій. Інвестор життя поселення використовує власний фонд придбати політики чи може підняти фонд, через широке коло інвесторів. Постачальник життя поселення також є інвестором, як він використовує свій власний фонд придбати політики.