про незастрахованих охоплення автомобіліста

Дорожньо-транспортних пригод з водієм, який не має авто страхування може поставити вас і вашої страхової компанії в неприємній ситуації. Однак, маючи незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів покриття дозволяє бути впевнені, що ви будете отримувати покриття ні на що. У той час як в аварію з такими водій може здатися досить малоймовірно, оскільки всі держави юридично вимагають, щоб у водіїв авто страхування, справа в тому, що кількість незастрахованих водіїв може доходити до 25% у певних місцях.

Що таке UM або UIM?

Страховки або застраховано недостатньо автомобіліста охоплення буде платити за травми або збиток вас, ваших пасажирів або вашій власності зазнав у результаті нещасного випадку з водієм, який не має достатнього страхового покриття або без страхування взагалі і називається відповідальним з юридичної точки перегляду.

По річці незастрахованих більшість компаній означати водій, який не мав страхування, не мали мінімальний необхідний, або було відмовлено охоплення його страхової компанії і, отже, будучи не в змозі платити за завдану шкоду. Блискавичний водії можуть бути віднесені також незастрахованих водіїв з точки зору відповідальності тілесних травм.

Недострахуватися водій навпаки, є власником автомобіля, який мав суми покриття відповідно до вимог державних мінімальних, але не достатньо, щоб покрити збиток і поранення. У цьому випадку його страхування буде платити певну частину збитку, а інші повинні бути охоплені недостатньо застрахованих автомобілістів покриттів.

Хоча, ви повинні мати на увазі, що ці типи покриття не те ж саме і роздільні. Тим не менш, страхові компанії, як правило, зв’язати їх в єдиний продукт для зручності.

Це повинна?

Тільки в невеликому числі держав UM / UIM покриття обов’язкова за законом. Більшість держав залишити його в якості опції. Однак, якщо ви вирішите придбати це покриття повинне відповідати мінімальним вимогам держави, але не перевищувати межі відповідальності вашої політики. У випадку, якщо ваша компанія пропонує незастрахованих збиток автомобілісту (UMPD) покриття неможливо бути придбані без UMBI.

Який сенс у цьому?

Насамперед, це тип покриття є відносно дешевим страхування автомобіля і не буде збільшити ваші ціни різко. Тим не менш, у випадку, якщо ви потрапили в аварію з незастрахованих / недострахуватися драйвера, ви ризикуєте не отримати достатнього охоплення вашою компанією, яка буде платити за ремонт автомобіля або медичні рахунки, якщо буде потрібно. Якщо припустити, що інша сторона була винна, це страхової компанії іншого учасника, що повинні платити за ці витрати, а якщо ні не вистачає або просто не висвітлюються в кінці ви не виплачується нічого.

Маючи незастрахованих / недострахуватися автомобіліста охоплення буде платити за збиток і травми в разі, якщо ви стикаєтеся з такою водій в аварії. Очевидно, що краще мати такого покриття з вашою політикою, навіть якщо ви прагнете дешевого автомобіля. Ви особливо вигоди від цього покриття, якщо ви часто їздите в райони, де є більше незастрахованих транспортних засобів. Подивіться, що ціни вказані у ваше становище і вирішити, якщо це є обов’язковою для вас.