про агенцію лікарів – страхування та медичні послуги консалтингової

З більш ніж 3600 клієнтів лікар, лікарі Агентства страхування є найбільшим агентом або брокером з найбільших медичних носія страхування цивільної відповідальності в країні: лікарі компанії.

Заснована в 1988 році в якості ексклюзивного агента компанії лікарів, лікарів Агентства страхування почав в якості постачальника медичної недбалості страхування і сервісним представником одного з провідних перевізників у галузі. Інші види страхування відповідальності були пізніше запропонував, а в 2002 році агентство диверсифікований доступність продукту, щоб включити всі лінії охорони здоров’я, пов’язаних з страхування.

На додаток до поставок рішень страхування відповідальності лікарів, медичних працівників та медичних груп, ми надаємо надійну платформу, пропонуючи цілий ряд інших страхових продуктів і служб, націлених на наші лікарі в успішну доставку охорони здоров’я.
Про компанію

З встановленим, лояльних і досвідчених співробітників, ми тут, щоб допомогти вам представляти ваші практики перевізнику. Ми старанно працювати, щоб забезпечити найбільш повне і доступне страхування з усіма варіантами і погоджень, що вам потрібно. Ми працюємо з професіоналами, відповідаючи на питання страхування відповідальності щодня. Нашою метою є забезпечення того, всі медичні послуги, що виконуються правильно застраховане.

Річард О’Брайен: У Меморандумі: Головний виконавчий директор і засновник агентства зі страхування лікарів. Дік більш ніж 50 річний досвід роботи в страховій галузі і більше 40 в медичній недбалості. Він був пов’язаний з компанією Лікарі з моменту її створення в 1976 році і продовжує бути важливою сполучною ланкою між агентством і TDC про питання управління. Дік пройшов наприкінці літа 2006 року, і ми в агентстві щодня пропустіть його ніжний керівництво і гарний настрій.

Бред О’Брайен: Президент. Бред працював у галузі медицини недбалості з 1988 року, і наводить агентство в експлуатації і маркетингу. Його довгий план маркетингу діапазону, і роки особистий досвід роботи з застрахованих страхувальників, виявилася важливу роль у забезпеченні для подальшого зростання Агентства. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка допомога і агент Життя Здоров’я.

Кей Isola: керуючий партнер. Поступивши на службу в Агентство в 2002 році, Кей прийшов до нас з більш ніж 10-річний досвід в індустрії професійного відповідальності. Як колишній Відділ охорони здоров’я Керуючий директор по іншому відомству, вона розробила важливі відносини з роздрібними брокерами, які продовжують надавати плідної варіанти покриття для наших застрахованих страхувальників. На додаток до управління медичної політики зловживання службовим становищем, вона курирує більшу частину бізнес-агентства, пов’язані з лікарями білінгу помилки та упущення, відповідальність практиці найму, та директорів і офіцерів політики. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка Агентом.

Ліза О’Брайен: Партнер. Прийшовши до нас в 1990 році, Лізи експертні центри навколо Життя лікаря Агентства зі страхування, страхування по інвалідності, та довгострокові ділові Догляд термін. Ліцензованим агентом Життя Здоров’я.

Петро МакГрат: старший брокер. Експертизи Петра знаходиться у власності жертвою ліній, включаючи компенсації робітника, спільної відповідальності та власності покриттів. З агентством з 2002 року, Пітер має більш ніж 16 років страхового стажу. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка Агентом.

Рон Sandau: старший брокер. З більш ніж 14 років роботи в Агентство по страхуванню Лікарі, Рон має тверде знання медичного страхування халатності і фокусується в основному на обслуговуванні та створенні нового бізнесу ВМТ. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка Агента та Агента Життя Здоров’я.

Кім Dilena: старший брокер. Раніше андеррайтером в компанії лікарів, Кім приносить Агентства міцний фундамент знань і досвіду, що відносяться до TDC андеррайтингу практики і питань політики охоплення. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка Агентом.

Вільям Грін: старший брокер. З більш ніж 22 річний досвід роботи в медичній недбалості страхування, Білл прийшов в агентство у вересні 2008 року. Білл приносить широкий спектр досвід, що спеціалізується на великих продажів рахунку, обслуговування і загальне управління продажами. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка допомога, життя і ДТП / Здоров’я агента.

Шон О’Браєн: Operations Manager. Шон приєднався агентства Лікарі страхування в 1994 році, а також наводяться важливі обслуговування клієнтів з акцентом на облік премій і вивірка рахунків.

Майкл Baus: Senior Executive рахунку. Прийшовши в агентство на початку 2001 року, Майк послуг TDC і допоміжних бізнес з акцентом в додатках, преміум питань та письмові матеріали агентства. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка Агентом.

Сара Wolfenbarger: Account Executive. Сара приєдналася до агентству в 2006 році. Спеціалізуючись на нерухомості та від нещасних випадків в тому числі ліній спільної відповідальності і власності, а також про страхування робітників, вона також надає послуги і знання в халатності медичного страхування спрямовані на обслуговування та підтримку бізнесу ВМТ. Ліцензія зареєстрована нерухомість / Швидка Агентом.

Лінда Eisel: рахунок виконавчої влади. приєднавшись до агентству лікарі страхування в 2002 році, надає послуги Лінда і знань у медичному страхуванні професійної відповідальності у ВМТ. ліцензію власності / Швидка агента.

Oneyda Урбіно: Onyeda приєднався до агентства в 2004 році. Вона управляє і підтримує наших маркетингових кампаній, забезпечує загальне канцелярської допомоги, послуги з введення даних, та адміністративних обов’язків від імені Агентства.