прочитайте це, перш ніж купити наймом медичного страхування

Це може бути дорогим, щоб обмежити пошук кращих самозайнятих план медичного страхування. Припускаючи, що ви отримаєте кращу ціну через ваш чоловік або компанії-роботодавця дружини або формуванням невелика група може коштувати сотні доларів кожен місяць.

Купівля неправильний тип договору страхування здоров’я є поширеною помилкою, яку самозайняті чоловіки і жінки роблять все час. Самозайнятих чоловік або жінка можуть мати кілька варіантів з мова йде про медичне страхування. Дивлячись на всі варіанти є ключем до отримувати найкраще справа.

Ви можете виявити, що ваші покупки охоплення через ваш чоловік чи спонсорованих роботодавцем внутрішнього партнера медичному плані найкраще справу, а іноді це не так. Охоплення може бути доступна без будь-яких питань про охорону здоров’я. Він також може бути дешевше. Однак ціна буде залежати від наявності або відсутності компанії-роботодавця субсидує премії.

Це багато бути так, що ця компанія вашого чоловіка буде субсидувати частину своїх працівників премії, але не зробить цього для членів їх сімей. Не передбачають, що, оскільки ваша дружина або чоловік вартість на медичне страхування є недорогим ваш буде також. Це може означати, що ви платите більше, ніж потрібно.

Покупка вашої медичного страхування таким чином, може просто відстрочить проблему. Компанії-роботодавця може змінити медичного страхування варіантів, пропонованих своїм співробітникам або усунути його повністю. Внутрішнього партнера або чоловіка може змінити роботу, вмирають або розлучення. Все вищезазначене може зробити різницю в тривалості часу, коли ви повинні бути охоплені вашим чоловіком або медичного страхування дружини.

Купівля медичного страхування в рамках невеликої групи, яку утворюють і інший варіант. Навіть дуже маленькі роботодавці можуть зробити це. Ви могли б мати можливість придбати страховий групи з всього лише один співробітник, навіть якщо це працівник самостійно. У всіх державах з двома співробітниками дає вам право на договір страхування групи.

Перевага групового страхування є можливість медичним претендувати, навіть якщо у вас є значний стан здоров’я. Це палиця з двома кінцями. Страхові компанії мають більше претензій по цих видах договорів у страхувальник через це. Це означає, що ці політики коштують дорожче. Тому ці політики мають тенденцію бути більш дорогими деякі інші варіанти.

Купівля приватного медичного страхування як приватна особа або сім’я може працювати дуже добре для підприємця, який працює в поодинці. Індивідуальні медичні страхові поліси, часто дуже доступною ціною в порівнянні з іншими варіантами. Часто ці політики навіть не розглядаються, тому що люди вважають, що група медичних страхових полісів автоматично дешевше, ніж індивідуальної або сімейної політики.

Ці заходи також покликані бути, поки Ви не маєте право на Medicare. Хоча ви можете втратити страховку, якщо ви не платите ваші премії, коли підійде термін, при переміщенні із зони обслуговування для вашої політики або якщо страховик здоров’я зупинками, де політика у Вашій державі, швидше за все, ви можете зберігати ваші покриття для тих пір, поки вам це потрібно.

Кожен з цих виборів є й позитиви і негативи. Дуже важливо, що ви знаєте про свої альтернативах і не обмежують себе, коли по магазинах навколо для самозайнятих медичного страхування. Це кращий спосіб бути впевненим, що ви купуєте найкраща політика для себе.