процес андеррайтингу в довгих страхування по догляду термін

Андеррайтинг в довгих страхування по догляду термін важливо для компаній, щоб оцінити, чи є чи ні заявник заслуговує того, щоб отримувати покриття. Це двосторонній зв’язок між страхувальником та Суспільства; колишній платить премії та прийняти ризики в той час як останній буде виплачувати претензій.

Чому важливо андеррайтингу
Законів державного страхування вимагають, щоб усі окремі політики в повній мірі і з медичної точки гарантовані. Страхова компанія повинна переконатися, через будь-які правові засоби, весь заявника, AOS інформацію, включаючи історію хвороби, спосіб життя, і потенційного знецінення до видачі поліса. Це необхідно для захисту обох сторін.

У першу чергу, це захищає страхових компаній від заявників шахрайства якому виготовити для них інформацію, щоб скористатися охоплення і ввести в оману страховика від надання претензій. Компанія може вільно заперечувати претензії від страхувальника, який навмисно утримується будь-яку інформацію, яка вплинула б на політику.

З іншого боку, страховий захищає поліса в цілому. Ціна премій залежить від того, скільки грошей страхова розраховує платити за тривалих вимог догляду терміну страхування. Чим вище сума страхового несе divvies за претензії, дорогі премії стали. Це захищає компанію від майбутніх втрат, в той час підтримує доступність премій для страхувальників. Щоб уникнути ризику, фінансові компанії забезпечити, щоб розібратися тільки страхову і запобігти ті з серйозним захворюванням доступ страховий пул.

Як це використовується?

Першим кроком є ​​видача заявки повністю заповнені заявником в якому перераховані всі його або її особистої історії здоров’я і іншу інформацію. Це також дозволяє з страховою компанією, щоб перевірити цю інформацію і досліджувати на медичній документації.

Носій потім запланувати телефонне інтерв’ю з заявником протягом 5 до 20 хвилин. Це може допомогти визначити носія, якщо заявник не має когнітивні порушення, які можуть бути знайдені на доказову чином, як він чи вона бере участь в інтерв’ю. Компанія також може провести особисті або телефонні інтерв’ю з медсестрою або лікарем, який знає заявника, AOS здоров’я і способу життя дуже добре. В інтерв’ю, компанія буде, як можна більше, вивчати, якщо заявник, AOS заяву матчах з медсестрою або лікарем, AOS декларації.

Наступним кроком є ​​випуск просили копію заявнику, AOS медичні записи, щоб перевірити своє здоров’я в цілому. Якщо заявник мав серйозних захворювань в останні роки, але в даний час розглядається, компанія буде просити для цих записів. Як правило, цей процес подовжує процедуру андеррайтингу, тому що це може зайняти кілька тижнів, щоб отримати всі медичні документи від лікаря, AOS офісу. Після того, перевізник отримує медичну документацію, остаточне рішення андеррайтингу дається швидко.

Тепер там, чи не AOS ніяких підстав для вас ненавидять політику андеррайтингу страхової компанії, тому що вона призначена не тільки для того щоб допомогти перевізнику, але захистити всіх страхувальників, а також. Інша реалізація вдарив: маючи відносно хороше здоров’я може допомогти вам пройти через процес андеррайтингу легко.