профілактика страхування подорожей краще, ніж рахунки

Це дійсно цікаве продовження святкової поїздки. Ви будете так зайняті прогулянки, робити те, що ви зазвичай не робите, як катання на лижах, віндсерфінг та інші заходи варто проводити свій відпочинок. Відкритий поїздка дуже весело і цікаво. Ви насолоджуєтеся сноуборді але раптом ти зламав ногу. Ми не знаємо, коли можуть відбуватися нещасні випадки. Це просто, щоб отримати практичні плану страхування подорожей.

План подорожі страхування є способом мінімізації значних фінансових ризиків під час подорожей. Ці ризики включають нещасні випадки, хвороби і пропущених рейсів, скасовані тури, втрати багажу, аварійної евакуації і отримати ваше тіло додому, якщо ти помреш.

Кожен мандрівник ризику і потенційні втрати варіюється, залежно від того, наскільки поїздка з передоплатою, вигляду набув авіаквиток, ваш стан здоров’я, вартість вашого багажу, де ви подорожуєте, то, що медична страховка у вас вже є і фінансового здоров’я компанії туру або авіакомпанії. Для деяких, страхові це добра справа, для інших це не так.

Які існують види страхування туристів?

1. Переривання та страхування скасування поїздки. Вона охоплює фінансові санкції або збитки, які ви стикаєтеся при скасуванні передоплати туру польоту для поважної причини. Вони можуть включати вас і ваших членів сім’ї, які не можуть пересуватися через хворобу.

Це могло б також включити вас ділового партнера або авіакомпанія, виходить з бізнесу або не може виконати, як обіцяли. Крім того, можна скасувати, якщо у вас є член сім’ї, який хворий. З поважної причини, таких як автомобільна катастрофа або негоду, ви пропустили на літак чи надзвичайного польоту. Іншими словами, якщо Ви або Ваш партнер зламає ногу за кілька днів до поїздки, ви можете не тільки виручити і ніхто з вас не втратить ні копійки.

І якщо, на наступний день в ваш тур, ви потрапили в аварію, ви обидва будуть виконуватися будинку, і ви будете отримувати винагороду за надзвичайні один кінець Туди і польоту, який зазвичай коштує набагато більше, ніж ваша економіка туди-назад тариф і всі частини туру ви не використали.

2. Медичне страхове покриття медичних та стоматологічних надзвичайних ситуацій. Перевірте своє здоров’я перед тим, як план медичного страхування, тому що ви може бути вже в неї входять. Пошук для отримання допомог і франшиз і процедур відшкодування непередбачених витрат.

3. Страхування багажу включена в найбільш повних політику, але рідко можна купити окремо. Це насправді страхування для вашого предмети, такі як ювелірні вироби, окуляри, електроніки та фотографічного устаткування. Якщо авіакомпанія перевірили ваш багаж, він вже включений в авіакомпанії. Страхування домовласників дешевше і ви будете мати покриття навіть після вашої поїздки.

4. Політ страхування аварії охоплення, є статистичною грабунком, що спадкоємці любити. Це в основному поліси страхування життя, яке охоплює тебе, коли ти на літаку. Оскільки літак падає настільки рідкісні, є трохи сенсу витрачати гроші на цей вид страхування.

5. Комплексне страхування подорожей вона охоплює все, авіаквитків, оренда автомобілів, тури і т.д. Це залежить від того, з віком. Це може бути вигідніше для мандрівників з меншою поїздки передоплату, тому що покриття таке ж, незалежно від того, премія, яку ви платите. Деякі всеосяжної політики також охоплювати зіткнення пошкодження, що дозволяє уникнути сплати Вашого автомобіля-орендаря за пошкодження від зіткнення Страхування ВЗП відмову.

Ніколи не купуйте страховку від компанії, що не мають імен. Не всі страхові компанії мають ліцензії. Ви не повинні робити, якщо ви стверджуєте проблеми з ліцензованим компанія, яка не має ліцензії. Більшість ліцензованих страхових компаній відкриті 24 години.

Отримання туристичної страховки так само добре, як забезпечення здоров’я вашої сім’ї. Він переконуючись, що всі належним чином захищені, у тому числі втрата паспорта, грошей або багаж, запізнень, зривів вильотів і нести витрати на юридичні послуги. Це, як ви впевнені, що у вас виникли безпечної поїздки.