професійні вимоги страхування відповідальності за консультанти з маркетингу

Якщо ви консультант з маркетингу, у вас є хоча б один клієнт компанії, яка вимагає, щоб ви нести деякі види страхування. Може бути, ви працюєте в малому маркетингу або компанії з дослідження ринку з кількома співробітниками, або може бути, ви незалежний консультант Інтернет-маркетинг або професійних ЗМІ. Незважаючи на це, ви могли б задатися: Невже все це страхування для консультантів з маркетингу дійсно необхідно?

Якщо ваш клієнт говорить вам це потрібно, ви знаєте, ви повинні отримати його, щоб забезпечити роботою. Доброю новиною є те, в більшості випадків, отримавши необхідні консультантом з маркетингу страхового покриття може бути як доступним і здоровим для вашого бізнесу.

Загалом, клієнт компанії хочуть, щоб їх маркетингових консультантів, дослідників і працівників засобів масової інформації для виконання деяких або всіх з наступних трьох типів покриття:

Страхування загальної відповідальності

Страхування загальної відповідальності охоплює травмування людей або пошкодження майна. Для консультантів з маркетингу, страхування, як це може здатися зайвим. Зрештою, яка ймовірність, що хтось ведучий зустрічі або презентації слайдів зашкодить майно клієнта або заподіяти комусь біль?

Справа в тому, багато компаній вимагають постачальники, які можуть прийти на місці – від мережевих фахівців на ринок дослідників, працівників засобів масової інформації та Інтернет-маркетингу – довести, що вони мають загальне страхування відповідальності. У більшості випадків, ризик клієнта менеджерам їздити мандат, прагнуть знизити ризики компанії фінансових втрат від судових позовів.

Крім того, страхування загальногромадянської відповідальності зменшує відповідальності маркетингу консультантів у разі аварій на своїх офісах. Якщо клієнт ранить себе, коли він спотикається килимок у під’їзді вашого офісу, ваше загальне страхування відповідальності має охоплювати будь-які пов’язані з ним фінансові зобов’язання – і може врятувати ваше ділові відносини з цим клієнтом.

Страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальності, також відомий як помилки і пропуски або E & O страхування, як страхування халатності консультанти з маркетингу, захищаючи вас в разі помилки та упущення, зроблені вами або вашими співробітниками. Клієнти вимагають цього з поважної причини: Люди роблять помилки.

Найбільший ризик у вашій клієнтської приносити вам в якості консультанта з маркетингу в тому, що будь-які помилки або нагляду з вашого боку може викликати судового процесу або фінансових втрат. Маючи цей вид страхування може істотно зменшити відповідальність консультанти з маркетингу.

Припустимо, ви розробляєте рекламну кампанію, що ви будете впевнені, що переможе ваш клієнт нового бізнесу. Замість цього, деякі існуючі клієнти знайти наступальні кампанії, що викликало негативну реакцію, яка призводить до втрати бізнесу для вашого клієнта. Ваш клієнт може стверджувати, що ви несете відповідальність за можливі фінансові втрати і може подати до суду за компенсацією.

Страхування професійної відповідальності є гарною ідеєю в маркетингових або медіа професійно. Без цього, ваша правовий захист може бути досить дорогим, щоб занурити Ваші бізнесу. Іноді він приймає все це непорозуміння, і ви можете бути вражені з позовом. Після того як клієнт стверджує, що ви проявили халатність і зв’язку починають руйнуватися, ваші судові витрати рости в геометричній прогресії.

Щоб отримати відповіді на питання про потрібної кількості покриття для E & O, консультанти з маркетингу повинні шукати шановне агентство страхування, які можуть оцінити рівень бізнесу ризику.

Компенсації працівникам страхування

Страхового відшкодування робітників може бути одним з найбільш заплутаних типи покриття, значною мірою тому, що в деяких штатах потрібно це, а інші ні. Якщо домашній офіс ваш клієнт знаходиться в стані, який вимагає цього, ви можете попросити, щоб носити його, навіть якщо це не є обов’язковою вимогою в стані, коли ви маєте справу.

Чому клієнти наполягають на страхуванні компенсації працівникам для консультантів з маркетингу? У деяких штатах, якщо ви поранені, перебуваючи під контракт, ваш клієнт повинен охоплювати вас з політикою компенсації своїм працівникам. І, в деяких штатах, страхова компанія вашого клієнта можуть зажадати своїх клієнтів, щоб охопити всі підрядники, які не показують свій доказ покриття. В обох випадках, премії ваших клієнтів йти вгору.

У разі на робочому місці травми, страхове відшкодування робітникам платить за медичні витрати, а також інвалідності та компенсації. Якщо ви соло або консультант з маркетингу професійних засобів масової інформації, і у вас є власний поліс страхування здоров’я, страхування компенсації робітників може виявитися непотрібним, – але ваш клієнт може зажадати від нього тим не менш.

Якщо ваш маркетинговий консалтинг дійсно є співробітники, захищаючи їх зі страхової компенсації працівникам просто мудра ідея. Будь то повторюваних травм стресу через введення або розтягнення щиколотки від падіння на слизьку підлогу кімнаті відпочинку, навіть найменший на робочому струмом може призвести до травм, які можуть мати свій народ від роботи. Страхового відшкодування робочих дає вам спокою, що ваші співробітники піклуються, і економить ваш маркетингу консалтингової компанії вартість будь поточної медичної допомоги.