прості огляд функціональності страхування Медігеп

Медігеп страхування є інша назва страхування Medicare Довідкова і він призначений для покриття лівої через прогалини, пов’язані з медичними витратами за планами Medicare страхування. Корисність страхування Медігеп величезна для престарілих осіб, які повинні нести з поточними витратами рахунок здоров’я і, відповідно, доведеться заплатити значні суми в великі рахунки медичних витрат регулярно створювати свої кишені. Медігеп страхової план охоплює ці непокриті області витрат і доводить гаманця дружні за своєю функціональністю.

Політики в рамках плану страхування Медігеп це все про вигоду і максимальне охоплення. Однак, це план Medigap причини повинні бути обрані у відповідності до оригінальної політики Medicare, щоб отримати максимальну вигоду охоплення існуючого покриття здоров’я та переваги.

Тому план повинен бути вибраний з професійною прискіпливістю і він згоден, що це не завжди можна дізнатися про прогалин охоплення політики, якщо не стикається з проблемою покриття. Таким чином, страхування Медігеп план повинен бути пояснений і запропоновані професійного брокера медичного страхування, і важливо, щоб оцінити умови, такі як премії бюджету, у стані здоров’я автору пропозиції, а також вік і зацікавлених історії хвороби страхувальника.
Тому важливо, щоб вибрати кращий страховий додатковий план політики і отримати максимальну потужність для підтримки здоров’я та фітнесу до теперішнього часу ви залишилися живі.

Є всі всього 12 Медігеп страхових планів доступні на ринку, і ці плани позначені в алфавітному замовлення від AL. У відповідності з останніми зміни політики Medigap стурбований, два нових планів саме, M і N, були введені в список Медігеп план і кілька старих планів стали припинено. Крім того, доступність цих планів в залежності від наявності того ж у певному стані, тому що всі Медігеп плани не доступні разом у всіх штатах Medigap кваліфікованих держав. Тим не менш, все, що про наявність планів, Medicare Довідкова Страхові компанії змушені продажу страхових Медігеп план-план до їхнього списку, щоб наявність цього плану можна очікувати скрізь. Крім того, закони штату грають потужності роль у прийнятті рішення наявності конкретних планів Медігеп в цьому конкретному державі.

Заявник плану Медігеп повинні мати на увазі кілька моментів при купівлі Медігеп план страхування:

• Заявник повинен мати дійсний існуючої політики охорони здоров’я Medicare
• політики Medicare здоров’я повинна охоплювати план А і В відповідно
• До премія виплачується не буде часу, Медігеп політики ніколи не може бути скасований
• Кожен з Медігеп політики коштує для однієї людини, на відміну від медичного страхування Medicare політики політики страхової групи не доступні в будь Медігеп плану. У разі чоловік і дружина двох планів Медігеп страхування будуть питання, і застосовується у вимогу.

Це важливо знати, які фактори, які не покриваються планів Медігеп страхування. Це стоматологічного або Vision Care, слухові апарати, довгостроковий догляд, окуляри, ПРИВІТ вантажопідйомності для престарілих та інвалідів, що відпускаються за рецептом ліків, і т.д. Однак існує положення скласти рецепт покриття наркотиків, в цьому випадку страхувальник повинен приєднатися Medicare Part D-план або відпускається за рецептом ліки плану.