просто і ясно – скорочення витрат страхування автомобіля

За даними Асоціації британських страховиків ми можемо очікувати, протягом наступних 50 років, неймовірні 150% зростання числа водіїв легкових автомобілів у віці від 70 років і старше, які мають повні водійські права. Той факт, що “бебі-бумерів” в даний час досягнення пенсійного і люди, як правило, живуть довше, є основним фактором у цьому розрахунку.

Вони також прогнозують, що ця група літніх водіїв буде йти від справжнього близько 4 мільйонів до більш ніж 10 мільйонів до 2050 року. Очікується, що кількість водіїв інших віків залишатимуться досить постійним. Якщо це правильно, то до 2050 року майже 40% від водіння населення буде старше 60 років і майже чверть тоді буде більше 70!

Уряд було запитано ABI розглянути можливість медичного і зір випробування проводяться на регулярній основі.

Що стосується страхування, то, рівні ризику надзвичайно важко виміряти, як навички водіння відповідальності погіршуватися протягом багатьох років, у зв’язку з поступовим зниженням і здоров’я і зір. Погіршення особливо помітно як тільки водій досяг віку 80 років. Це призводить до збільшення часу відповіді і, отже, ставить цих людей на набагато більш високий ризик аварії. Це також робить недавній досвід водіння, зазвичай ключову роль у розробці ризику, менш актуальна як водії стають старше.

ABI говорять, що кількість заяв, зроблених літні водії схильні погіршуватися з віком, і що самі водії, швидше за все, бути важко поранений або вбитий, якщо вони потрапили в аварію. Претензія витрати ростуть з віком, і на 50% вище для водія більше 80 ніж на один у віці 60 років.

Не дивно, що, те, що деякі літні водії починають виникати проблеми з отриманням відповідних страхування. Там немає необхідності панікувати, хоча, здається, що практично всі страховики будуть продовжувати поточну кришку без застосування вікових обмежень. З цього не випливає, що це дасть вам найкраще справу, хоча, і це добре, щоб отримати кілька цитат альтернативної час від часу.

В даний час на страховому ринку для цих драйверів є відносно невеликий, але оскільки чисельність зростає, то більше страхових компаній будуть брати участь у конкурсі та спеціалізованої фірми приєднаються до тих вже пропонують цей тип покриття. Це, очевидно, буде швидко зростаючому ринку.

На іншому кінці шкали, Норвіч Союз тільки почав “молодих водіїв” політики для своїх поточних клієнтів. Як молоді водії мають у десять разів ймовірність серйозної аварії в нічний час, є плата у розмірі £ 1 за кожен раз, коли вони знаходяться поза на дорозі між 11 вечора і 6 ранку.

Це частина того, безліч нових, останні правила вводяться з метою залучення нових клієнтів, тоді як збереження вниз витрати на страхування.

Якщо ви готові заплатити £ 475 надлишку, відмовляєтеся від свого немає претензій знижку і туристичний автомобіль, наприклад, то ви можете розраховувати на знижку 12% в порівнянні з нормальним всеосяжне покриття цитата з Tesco, з їх новим “Value” політики.

Пряма лінія це ще одна компанія з деякими новими ідеями, такі як дозвіл мотоциклістів передавати ніяких претензій знижки при купівлі автомобіля. Також у них є політика, яка дозволяє членам сім’ї створити не-претензію знижки на автомобілі один одного, і пропонує знижку, якщо всі домовласники застрахувати своє авто з ними.

Ретельно перевірте, перш ніж стрибати з одного з цих нових політик, однак, як великий страховики, як правило, дозволяє скоротити ваші витрати за рахунок відмови від деяких з цих заходів. Наприклад, якщо ви повинні були підняти ваш надлишок і, можливо, відмовитися від ваших претензій немає захисту, це зробило б велике значення для вашої премії.

Це швидко мінливої ​​сцени і, звичайно, не просто йти в ногу с, незалежно від вашого віку. Кращий рада, який ми можемо дати, повинен вийти в інтернет і знайти страхового брокера. Вони будуть брати до уваги всі ваші обставини і порівняйте кількість страхових компаній, щоб отримати найкраще справу для вашої зручності, за найбільш конкурентоспроможною ціною. Ви отримаєте інтернет-знижку теж.