просто, як 1-2-3 отримання медичного страхування

Багато людей часто стурбовані отримання медичних кришку. Вони дивуються з приводу їх альтернатив або про те, як отримати краще медичне страхування для них або їхньої родини. Є досить багато способів отримати медичну страховку, однак, і ряд з них не завжди очевидні, але може бути досить безперебійну в кінці.

Медичне страхування зазвичай отримують через роботодавця. Практично всі роботодавці в ці дні представляють свого роду “групи” план медичного страхування призначений для співробітників. Вираз “групи” просто позначає, що існує велика група людей на плані, який знижує вартість щомісячної премії для всіх учасників. Ці програми можуть включати себе, свою дружину, на додаток до вашої сім’ї, залежно від конкретної політики. Охоплюючи більш ніж просто себе, очевидно, підвищує ваш місяця в місяць премію, але засіб, щоб покрити ваші родини недорого є величезною перевагою. Щоб отримати страхової групи здоров’я за допомогою вашого роботодавця, ви повинні вступити в контакт з вашим відділом людських ресурсів або той, хто відповідає за переваги у вашій компанії. Ви повинні бути в змозі увійти в план страхування здоров’я групи в будь-який момент під час вашого працевлаштування.

Якщо ви залишите роботодавцем, який забезпечує групового медичного страхування без попереднього знаходження іншого покриття, ви можете також зробити використання закону з COBRA медичного страхування вашого попереднього роботодавця. COBRA є державним актом, який дозволяє продовжити покриття під вашим попереднім роботодавцем, в той час як на більш дорогий вартості. Якщо у вас страховий поліс для вашої родини весь блок, кобра дозволить вам продовжити цю політику повного покриття протягом певного періоду часу.

Є кілька мільйонів людей в Сполучених Штатах, які не можуть брати участь у будь-якій групі планів медичного страхування, однак. Медичне страхування фірм дійсно пропонують індивідуальні плани для людей, які не мають поліс за допомогою свого роботодавця, не за наймом, або не мають права на державні медичні послуги страхового асистансу, таких як Medicare або Medicaid. Спеціалізовані планів медичного страхування найчастіше не дуже дорого по відношенню до групи планів медичного страхування. Ці плани можуть додатково охоплює членів сім’ї та подружжя додаткову плату. Пошук ексклюзивні плани в галузі охорони здоров’я не складно. Майже всі медичні страхові компанії представлять індивідуальні плани, ви можете виконувати пошук в Інтернеті для індивідуальних планів медичного страхування. Кількість веб-сайтів навіть дозволить вам порівняти ціни і деталі планів, пропонованих у вашому районі – так само, як покупка автомобіля.

Існує, крім федерального медико-санітарної допомоги отримані на основі певних стандартів. Якщо ви у віці старше шістдесяти п’яти або якщо у вас є інвалідність або специфічного стану (детально урядом), ви маєте право на Medicare. Medicaid іншої медичної страховки уряду програму, яка в залежності від доходу. У цілому, просто важливо, щоб бути покриті, незалежно від того, як ви ходити робити це. Досліджуйте свої варіанти захисту і говорити з професіоналом, щоб дізнатися більше про медичне страхування альтернативи доступні для вас.